Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív? Negatív? Száradási?...

Pozitív? Negatív? Száradási? Szellem?

Figyelt kérdés

Korai tesztelésből...tudom, bolond vagyok, de eddig minden tesztem egyértelmű volt. De ez?....köszönöm.


[link]



2018. szept. 12. 08:12
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
En teszek egy voksot a pozitiv mellett! Drukkolok!!;)
2018. szept. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
Hàt ez itt 101% ban pozitìv. Elvileg csak hamis negatìv lehet nem? Mi a helyzet azòta kedves kèrdező. Teszteltèl mèg?
2018. szept. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
Ma reggel c epil teljesen egyertelmű negatív....
2018. szept. 13. 06:37
 24/45 anonim ***** válasza:
pedig ez szerintem is pozi. milyen teszt Volt ez? nem érzékenyebb?? Nagyon nagyon drukkolok neked. Esetleg ha tudsz szerezz be egy predictor-t. Nagyon megbízhatóak. Dukkolok
2018. szept. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
A képen 10es walentin van. Ma xepil. 25 van ráírva de itt mindenki azt szokta írni mennyivel érzékenyebb szerintük. :-(
2018. szept. 13. 07:11
 26/45 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: nyugi, lehet ez még pozitív. Nekem pl xepil szépen mutatta erre vettem egy 10-es tesztet hogy megmutathassam büszkén a féjemnek erre olyan halvány lett hogy alig láttam. Ma vagyok 12 hetes vele :) Ne add fel. Míg nem jött meg, van esély. Kitartás. Próbáld ki sztem a pedictort-t vagy ugyan ilyen walentinnal holnap.
2018. szept. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
Köszi! Persze, bizakodok... :) Sosem voltam még ennyire bizakodó. Amúgy 2,5 év után azt gondolom a legrosszabbnak, hogy semmi bibi senkinél. Az átjárhatósági vizsgálat közben folyton arra gondoltam, hogy könyörgöm, legyen elzáródva. Mert akkor találnának valamit, amit lehet orvosolni, és akkor lenne esélyünk. De mindig minden lelet, kivizsgálás eredménye "olyan, mint a nagy könyvben". A létező összes kivizsgálás megvolt. A hormonpótlás is csak azért kell, mert már nem tud mit mondani a doki. Adjunk progit, hátha az a baj.... mondom oké....
2018. szept. 13. 08:36
 28/45 A kérdező kommentje:
de nyilvánm pont velem esik meg az "álpozitiv" teszt esete.....
2018. szept. 13. 09:39
 29/45 anonim ***** válasza:
utolsó: kitartás. Hamarosan kiderül hogy mi van most. Annyira drukkolok neked ismeretlenül is. Mi hozzád képes alig vártunk a babánkra de annyira érzem rajtad az a 2,5 évet. Tényleg szeretném hogy most végre szerencséd legyen. Próbáld meg ugyan azzal a teszttel, vagy ha tehetet egy vérvétellel még pontosabb eredményt kapsz.
2018. szept. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
Szia !hogy vagy?? Teszteltél újra?? Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz az eredmény
2018. szept. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!