Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez pozitív, vagy száradási csík?

Ez pozitív, vagy száradási csík?

Figyelt kérdés

[link] jpg

[link] jpg

Holnap kéne megjönnie, ez délutáni vizeletből van. Nem gratulációgyűjtés céljából raktam fel, hanem 2 méhenkívüli után szeretném minél hamarabb tudni. Tüneteim nincsenek csak a szokásos pms, kis mellfeszülés, derékfájás.


2018. aug. 14. 18:03
 1/9 A kérdező kommentje:
2018. aug. 14. 18:05
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív, de azt sajnos nem tudjuk megmondani mèhen belüli e. Drukkolok hogy jó helyen legyen! Boldog babavárást!
2018. aug. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem halvány pozitív.
2018. aug. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem pozitívnak tűnik. Remélem minden rendben lesz veletek ☺
2018. aug. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem én is ha baba, akkor végre jól befészkeli magát :)
2018. aug. 14. 18:09
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha látod a 2 csíkot, felesleges feltenni mert az pozitív. Azt úgyse látni rajta hogy hova ágyazódott be de drukkolok.
2018. aug. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Bicsánat, de sztem ez nem pozitív. Sztem hibás a teszt. Latom a 2. Csikot ami miatt irjatok h pozi de az nem ennyire a szelen van.

Tesztelj egy masik feke teszttek.

Kivanom h babás légy! Drukkolok!

2018. aug. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem pozitív, szorítok, hogy jó helyen legyen! Nekem is két méhen kívüli terhességem volt, az utolsó tavaly nyáron. Azóta nem is volt pozitív tesztem, de ha megint lenne én is ideges lennék, szóval megértelek.

Ezek szerint neked megmaradtak a műtét után a petevezetőid? Hová voltak beágyazódva? Sajnos nekem csak az egyik vezetőm fele maradt meg, a másikat kivették.

2018. aug. 15. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
Én is látom a csíkot, de szerintem annak marhára nem ott kellene lennie, nagyon a szélén van. Így én ezt nem venném pozitívnak, mert lehet hibás a teszt. Én csinálnék másikat, biztos ami biztos alapon, annak a bizonyos vonalnak lényegesen beljebb kellene lennie, ezen épp hogy le nem mászik a kontroll-panelről.
2018. aug. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!