Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Mikor tudja...

Terhes lehetek? Mikor tudja leghamarabb kimutatni a nőgyógyász?

Figyelt kérdés

Szombaton volt egy védtelen szeretkezesunk a férjemmel, ma csütörtök van,tehat 5 napos a történet. Mikor mutatja ki a teszt legkorábban? Az együttlét alkalmával még megvolt a menzeszem kicsit. Egészen pontosan a menzeszem 4. Napján történt. Nekem általában 6 napos a menzeszem.

Tudom kicsi, de van rá esély. Azt szeretném tudni mikor mutatható ki a leghamarabb?



2018. szept. 13. 07:12
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Tenyleg kicsi az esely, de barmi lehet. Az egyuttlet utani 15 napon tesztelnek, es a várt mensim napjan is. Nőgyógyász a kimaradt mensi utan 5 nappal lat petezsakot. (2 mehenkivulim volt tobbek kozt ezert koran kell mennem). Hcg vervetel par nappal előbb mutat, mint a pisi teszt.
2018. szept. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A teszt kb aktus után 14 nappal mutat pozitívat. Orvos petezsákot talán rá egy hétre, szivhangot pedig aktus után kb 4-5 hétre.
2018. szept. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj simán lehetsz terhes☺️ Én is menstruáció alatt lettem az.
2018. szept. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tehát még korai nőgyógyász menni 5 nappal a védetlen szeretkezés után?
2018. szept. 13. 08:53
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Atyaég. Igen. Minden korai. Leghamarabb 14 nappal csinálj bármit is. De először teszt. Ha az pozitív, elmehetsz dokihoz, de még semmit nem fog látni, max megvastagodást. Olyan 2-3 héttel a pozitív teszt után már van szívhang. Tehát ahogy írták 4-5 héttel az aktus után. Tehát 9 napig még felesleges bármit is csinálnos.

Középidőbe volt egyáltalán? Babát szeretnétek? Mert ha igen, nagyon gáz, hogy nem tudod hogyan készül. 😶

2018. szept. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Képzeld kedves utolsó van már egy kisfiam, akit terveztünk, akit nagyon vártunk és egyfolytában próbálkoztuk, teszteltünk és mivel az egy teljesen más helyzet volt így nem tudom pontosan a dolog ezen oldalát. Nem, nem szeretnénk több babát és pont ezért kérdeztem hogy leghamarabb mikor tudhatjuk meg. Mikor a kisfiamat vártuk öt 5 hetesen tudtuk meg de egyfolytában teszteltünk. Nem magyarázkodom mert egyébként fogalmad sincs mi zajlik pontosan. Nem ismered a másik életét akkor úgy úr istenezz! Nem segített a válaszod ezért az off. Itelkezo válaszolok kíméljenek
2018. szept. 13. 21:58
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

A teszt előbb mutatja mint a nőgyógyász.

Bőven ráérsz még. Meg úgy egyáltalán hova sietni? Ha szerencsétek van lesz egy második gyermeketek. Ha most sajnos nem sikerült majd sikerül legközelebb. Tényleg felesleges pár napig ezen izgulni.

2018. szept. 14. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem segített??? A kérdésedre ez a válasz pedig, akár tetszik, akár nem. Senkit nem érdekel az életed. Az a válasz, hogy 5 nappal a szeretkezés után nem mutat ki senki és semmi terhességet. Kb. 14 nap, mire kimutatja bármi is. De ezt tanuljuk az iskolában ÁLTALÁNOSBAN!, ahonnan te feltehetőleg hiányoztál, mert így, hogy van már gyereked, még égőbb a tudatlanságod.
2018. szept. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Na pont ilyen okos hozzaszolasokra nincs szükségem kedves utolsó. Kár is ide fordulni, majd megoldom magam.

Köszönöm azoknak akik bírtak normálisan válaszolni!

2018. szept. 14. 17:36
 10/10 anonim ***** válasza:
A beagyazodas maga olyan 5-10nap(olvastam mar mindent) , addig csak vandorol a zigota :) Tehat addig nem is kezd termelodni hcgt.Utana is par nap mire kimutathato a teszttel a szintje.Tehat sajnos turelem. 14 nap elott nem erdemes tesztelni tenyleg.
2018. szept. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!