Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvany csik. Minden rendben?

Halvany csik. Minden rendben?

Figyelt kérdés
Nagynenemnek volt egyszer es kiderult, hogy mehen kivuli terhesseg volt. Ma ejjel teszteltem, nagyon gyenge rozsaszin csik jelent meg es felek, hogy gond lehet...
2018. szept. 14. 07:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy még nagyon fiatal a terhesség, kevés hcg van a vizeletben.
2018. szept. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


Nem tudom, mennyire latszik a kepen

2018. szept. 14. 07:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mikor kellett volna megjönnie?

Eznazért szép határozott csík.

2018. szept. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Augusztus 5.en vettem be az utolso szem fogamzasgatlot, utana jott a megvonasos 8.an. Mielott elkezdtem szedni, eleg rendszertelen ciklusom volt, ugy hogy nem tudom pontosan, mikorra kellett volna megjonnie. Ha a tabi alatti ciklust vesszuk, egy hetet kesett
2018. szept. 14. 08:09
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Annyit jelent, hogy terhes vagy. Nem kell olyan erősnek lennie, mint a kontrollcsík. Ha akarod magad tesztelgetni, tesztelj két nap múlva (előbb ne) ugyanolyan márkával reggeli pisiből, valószínűleg erősebb lesz. Ha félsz a méhen kívülitől (ami hál'Istennek ritka), akkor kérj most időpontot és jövő héten menj el nőgyógyászhoz (addigra látja), mert csak azzal lehet kizárni, teszttel nem.

Nekem az egyik gyereknél nagyon erős volt, többet nem is csináltam, a másiknál extra halvány (alig láttam, párnaponta megismételtem, ha már volt otthon még 3 :), és bár erősödött, de sosem lett olyan erős, mint a kontroll). Egyiknél sem volt gond, valószínűleg a másodiknál hamarabb teszteltem vagy később fogant, de én sem tudtam, mert rendszertelen volt a menzeszem... vagy más volt a teszt, vagy többet ittam, vagy sűrűbben jártam pisilni...? a lényeg, hogy jó helyen és szépen kapaszkodott.

2018. szept. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most van méhen kívüli terhességem,ami jelek nálam voltak,hogy nagyon lassan erősödő terhességi teszt valamint barnás folyás
2018. szept. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Böbe1990 ***** válasza:
Nekem is ilyen haloványocska lett a csíkom ma 5nap késésnél.A kislányommal is aki most 3éves.
2018. szept. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!