Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Trimeszter vitamin vélemény?

Trimeszter vitamin vélemény?

Figyelt kérdés
1 levéllel beszedtem de amióta szedem nagyon görcsölök tőle, és hányingerem is van. Másnak is vannak ilyen mellekhatasai vagy mitől lehet ez? Illetve amióta szedem reggelre sok a savam ami előtte nemvolt.. És székrekedésem is van.. Valaki segítene mitől lehet ez?? Nagyon dicsérték bíztam benne hogy jolessz.
2018. szept. 17. 07:49
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is ilyen tüneteim voltak tőle. Kidobtam,most Femibion-t szedek. Attól kutya bajom.
2018. szept. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Most vettem meg a 2. dobozzal, nekem nincsenek ilyen tüneteim.
2018. szept. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Pont az ilyen vélemények miatt nem mérek terhesvitamint szedni.

eleve csak vitamin, mi a fenéért okoz rosszul létet

2018. szept. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs pedig jó véleménnyel voltak róla. Ezelőtt elevitet szedtem de az sem volt jó missed ab lett a vége.. Pedig jóval terhesség előtt szedtem azt a vitamint is..
2018. szept. 17. 12:32
 5/6 anonim ***** válasza:

A missed ab. nem ezen múlott :(


Ettől függetlenül én továbbra sem pártolom ezeket a mellekhatasos vitaminokat

2018. szept. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én is ma kezdtem el szedni,remélem beválik .

Olvastam róla jót és rosszat is :/

2018. szept. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!