Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Napi 2 kávé rontja a fogakat?...

Napi 2 kávé rontja a fogakat? 14 hetes kismama vagyok!

Figyelt kérdés
Hétfőn megyek fogorvoshoz, mert fáj az egyik rágófovam. Mit szedhetek terhesen? Az igaz, hogy a kavé gátolja a kalciumbevitelt? Sok tejet iszom, tejfölös-túrós ételt, gyümit, zöldséget eszem, havonta 1x édeset és nem iszom üdítőket pl pepsi. 2x kávézom, ez az egy szenvedélyem van. Nem vagyok függő, ha épp nincs idő kávézni, nem kávézom és van amikor csak hajnalban iszok egyet.
2018. júl. 12. 12:31
 1/2 A kérdező kommentje:

*bocsi a hibákért

Még egy kérdés: ha egy csontra ráharaptam és a tömött fogam fájt egy pillanatig, de már nem akkor az lyukas lehet?

2018. júl. 12. 12:33
 2/2 anonim ***** válasza:

MIndenképpen érdemes orvossal megnézetni a fogakat akkor is ha lyukasnak érzed és akkor is ha nem. Nyilván a kv nem tesz jót, de ha megittad alaposan moss utána fogat akkor nem lesz baj.


21hkm

2018. júl. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!