Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Más kismama is van úgy (aki...

Más kismama is van úgy (aki Tp-en van) hogy hiába nincs "semmi baja" nincs kedve semmihez csak egész nap feküdni? Másnak is van ilyenkor bűntudata?

Figyelt kérdés

Ketten vagyunk külön a párommal saját lakás első gyerek.

TP en meg azért vagyok mert veszélyes anyagokkal dolgoztunk a munka helyemen.

(22.het)



2018. júl. 27. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyanez miatt kerültem táppénzre.

Emiatt bűntudatom nem volt, miért is kéne terhesen káros, erős vegyszerek mellett dolgozni?

Egész nap azért nem feküdtem, a dolgomat itthon elvégeztem. Pár hétben voltam passzívabb, amikor sokszor volt hányingerem.

Egyébként, ha a házimunka kész, nincs abban semmi kivetni való, ha pihengetsz.

Szülés után, második terhességnél már úgysincs ilyenre lehetőség.

2018. júl. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Én tök energikus voltam, sosem fetrengtem át napokat, most meg itt van a nagy, aki miatt szintén nem lopom a napot. Legalàbb olvass, v kézimunkázz valamit a gyerekszobába. Estére főzöl?
2018. júl. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Félre értettél nem a tp miatt van bűntudatom hanem a semmittevés miatt. :)

Egyébként persze kész van minden de én olyan vagyok hogy szinte mindig találok valami elfoglaltságot lehet ez merít ki hogy egy egész napra "ledönt" volna újult erővel neki vágok valami újnak.

Egyébként nem is alszom valami jol az is közrejátszhat

2018. júl. 27. 13:41
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves kettes. Előbb írtam, ég tevékeny vagyok ennek ellenére van hogy egyik helyről fekszem a másikra. Tudom kicsi mellett ez elképzelhetetlen lesz. De akkor meg az lesz a természetes dolog.

Most is lenne mit csinálnom ha keresném, csak nem keresem. Épp ez okozza a bűntudatot.

2018. júl. 27. 13:43
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Nem nincs. Miért lenne? Nem kötelező egész nap féllábon ugrálni.Ha megteheted miért ne pihenhetnél.Ha meglesz a baba nagyon úgy se lesz rá lehetőséged. Pihenj és ne agyalj ezen!
2018. júl. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Első gyereknél amikor ilyen volt, egy deka bűntudatot sem éreztem, élveztem a semmittevést (nem sűrűn adódik egy nő életében :P) aztán megszületett és utánamég a két tesója, 8 évig egy éjjelt nem aludtam át, visszamentem dolgozni, férjem rengeteget dolgozik, házimunka logisztika az én nyakamban nagy részt :P

Láblógatás nem igazán fér bele :)

Boldog nosztalgiával gondolok az első terhességemre, amikor otthon "fetrengtem" egyik helyről a másikra mert megtehettem.

2018. júl. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan igy voltam. Tök bűntudatom volt sokàig miatta,meg furcsa volt hogy itthon vagyok. Sőt volt hogy főzni se volt kedvem. Majd ha megszületik a picur minden màs lesz.
2018. júl. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!