Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakításos módszerrel...

Megszakításos módszerrel védekeztünk a férjemmel, de egyetlen egyszer kivételesen kétszer egymás után kis idővel. Nem tudom volt-e közben pisilni. Lehetek terhes? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ez 18 napja volt a ciklusom 15. napján (igen, tudom, csak utólag számoltam ki.) Együttlét után 6-7. napon erősen görcsöltem (lehetett beágyazódás? ... vagy ovu és akkor most később kell megjönnie...), a 14. naptól kezdve 3 napig nagyon kevéske világosbarna folyás, és azóta mellfeszülés néha jobban, néha kevésbé. Ekkor kellett volna megjönnie számításom szerint, mert jó ideje pontos. Lehet csak késik. De lehetnek ezek terhességi jelek? Tesztet csak 4 nap múlva tudok venni. (Tudom, hogy ez nem a legjobb védekezési mód, de nekünk az egyedüli megoldás a műtét lesz. Nem terveztünk 4. babát, de ha jönne, szeretetben nevelkedne, feltételek is adottak.) Ha valakit érdekel, akkor a 'végeredményt' megírom.

#megszakításos módszer #teherbeesés védekezés mellett
2018. szept. 19. 14:46
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Nem írtam le az összes védekezési módszert, feltűnt? Nem soroltam fel őket! Vagy hol látod őket? Az én döntésem, meg a férjemé, mikor mivel védekezünk, vagy éppen nem.

Azért vagyok itt, hogy kérdezzek. Nem kérdezhet itt 3 gyerekes, diplomás 40 éves? Hol van az leírva?

Az anyagiakat azért írtam, mert elhangzott a párszáz forintos tesztre nincs pénz...Meg mi az, hogy mikor kapod be a legyet megint??? 11, 5 és 3 éves gyönyörű, okos, egészséges gyerekeim vannak, nem szültem évente! Ezek normális válaszok, kérdések?


Mellfeszülés mellett írtam még egy sor mást is, csak olvasni kellene.

2018. szept. 19. 18:09
 12/20 anonim ***** válasza:
70%
Szedj magnéziumot,rád fér.
2018. szept. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Aki egy kérdésre nem válaszol normálisan hanem hőbörög rajta, az szedjen nyugtatót! Annak a magnézium sem fog segíteni. De gondolom sok megkeseredett, teherbeesni nem tudó, klimaxos nő meg tinédszer éli ki itt magát a rosszindulatú megjegyzéseivel. Megértettem.

A férjemmel úgy döntöttünk hogy lesz még legalább 3 gyermekünk. Nagyon boldogok vagyunk. Na megyek, mert az idei harmadik nyaralásunk még javában tart, jó is a pihenés.

2018. szept. 19. 18:27
 14/20 anonim ***** válasza:
76%

Értem. Mindenáron le kellett írnod, hogy mennyivel jobb életed van mindnekinél. Ami biztosan így is van, azért érzed szükségét bizonygatni.


Így mindenki BIZTOSAN el is hiszi neked, és így is van.


Ja, nem.

2018. szept. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
70%
Komolyan nevetségessé tetted magad, sajnállak.
2018. szept. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Mert jobb életem van, mint a tiétek? Hát, tenni kell érte, aztán nektek is lesz. Sosem érdekelt, ki mit hisz el. Nem bizonygattam, csak pár tényt írtam. Ha neked attól jobb, akkor viszont én támogatlak ebben, lesz egy boldog napod.

A jó édes anyátok meg szerencsére nem én vagyok 😊 Ettől még az én napom boldogabb. Szóval egy a lényeg, nekem is jó, meg neked is. Az igazi boldogságot találd meg az életedben, ezt kívánom tiszta szívből. Akkor te sem leszel ilyen savanyú. Itt én lezártam, tiéd az utolsó szó, ennyi jár egy fotelhuszárnak az elfuserált kis életébe. Csak azt már nem fogom olvasni.

2018. szept. 19. 19:18
 17/20 anonim ***** válasza:
52%

Szia! Én múlt ciklusomban voltam így férjemmel. Nem lett baba. Nekünk már van 4. :)


Teszteltél azóta?


Amúgy olvastam a fentebbi válaszokat. Szerintem jól kezelted a helyzetet.


/Egy 38 éves anyuka/

2018. szept. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
38%
Jajjjj, keresgèlek a kèrdèsek között, mert most ugyanebben a helyzetben vagyok. 3 gyerekünk van ès most ugyanaz törtènt, ami veletek a kèrdès kiìràsakor. Lehet, hogy màr nem olvasod a vàlaszokat, de ha mègis, megìrnàd, hogy lett-e vègül baba a dologbòl? 😊
2019. márc. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Engem is erdekelne :)
2019. júl. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Lehet későn reagálok, de sajnálom a gyerekeidet, hogy ilyen buta anyjuk van! 3 gyerek után nem tudod, mik a terhesség tünetei? "Vallási" okokból nem rakatsz spirált, de elkötteted majd magad? Mi van?


Ha annyira vallásos vagy nem az lenne a lényeg, hogy szaporodj mint egy ... Nem is írom ki inkább. Később le is írtad hogy szaporodsz még eleget, amit szívből sajnálok.:( Ha gyereket akarsz, akkor miért sz*rsz a terhességtől? Értelmes emberek meglátták a válaszaidban rejlő rosszindulatot és naiv, buta felfogást amivel vissza is támadtál, bár ez is téged igazol. Nagyon rosszul jöttél ki ebből, tényleg remélem, hogy nem lesz további kölyök Neked.


Buta felfogásmód, a megszakításos szex nem védekezés!! Nem csak tiniknek, ahogy írtad, hanem mindenkinek. Ez csökkenti az esélyt, de nem védekezés. Mellesleg nem 5% az esélye a terhességnek emellett, hanem 80% körül mozog egy éven belül. Csak hogy tudd, mi merre hány méter 40 éves diplomás(!!) anyaként.


Továbbá senki sem kérdezte mekkora vagyonod van vagy nincs. Ha ezt ennyiszer hangoztatod, valószínűnek tartom, inkább élsz egy putriban 3 szerencsétlen (bőrszínről nem tudok, de sejtem milyenek lehettek) gyerekkel. Azóta remélem nem lett 4. mert nem érdemli meg...

2020. nov. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!