Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshettem a menstruáció...

Teherbe eshettem a menstruáció negyedik napján?

Figyelt kérdés
Már van egy kisfiam és most úgy néz ki, hogy lehet, hogy lesz kistesója. Teherbeeshettem a menstruáció negyedik napján? A ciklusom 28-31 közötti. Mondjuk én szerintem nem, de érdekel másnak a véleménye is!
2007. dec. 2. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hacsak nem borult fel a peteérésed, akkor nem. Jó esetben a 14. napon eshetsz terherbe. A 4. nap korai. De előfordulhat. Én ilyenről is hallottam már.

Ha nagyon gyanakszol, a teszt még biztos nem mutatja ki, de a vérvétel igen.

2007. dec. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teherbe eshettél, ha volt érett petesejt (pl orgazmus is válthat ki spontán peteérést) és bejutott ondósejt (nem védekeztetek). Én aznap estem teherbe, amikor meg kellett volna jönnie.
2007. dec. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hááát,van rá esély,de elég kicsi.Lehet még nem költözött ki addigra az érett petesejt,nekem rendszeresen a mensim 3napja körül távozott.
2007. dec. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!