Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik voltak a terhességed első...

Mik voltak a terhességed első tünetei? Mikor jelentkeztek?

Figyelt kérdés

2018. szept. 21. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:

5. heten mar emelyges, ehsegerzet

6. hettol hanyinger, hanyas, szagundor, szedules stb. mindenfele “finomsag”, pisilesi inger...

2018. szept. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Iszonyat nagy mértékű álmosság,émelygés,szagundor már az elmaradt menzesz napja előtt egy nappal.
2018. szept. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Sosem volt tünetem egyik gyerekkel sem.
2018. szept. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

1. terhességemnél 4.-5.héttől szagundor.Az addig kedvelt tusfürdőmtől és dezodoromtól felfordult a gyomrom. A hűtő ajtót sem tudtam anélkül kinyitni,hogy nem támadjon hányingerem. Valamint megvolt a fémes íz érzete a számban. Akkor költöztünk, szóval nem figyeltem a tünetekre, pedig már másfél éve próbálkoztunk. Kb. 1 héttel a menzesz kimaradása után tűnt fel,hogy tulajdonképpen késik. Teszteltem,egyértelmű pozitív lett. 1 hétre rá jelentkezett a hányás,hányinger.


Második terhességemnél 3 nappal az esedékes menzesz előtt,olyan érzésem volt a melleimben,mintha belöbelt volna a tej. Pár csepp ki is serkent. Nem szokott ilyen premens tünetem lenni, és mivel volt itthon tesztem,gondoltam miért ne. Este csináltam, jól látható pozitív lett. Szintén mint az elsőnél, 5.-6. héten kezdődtek a rosszullétek.

2018. szept. 22. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4. Hetre hasfeszules és mellfajdalom.
2018. szept. 22. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Andreaa7 válasza:
Mellfeszülés , mellfájdalom, de elviselhetetlen volt. Elmaradt menstruáció. Nekem csak ennyi volt.
2018. szept. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem telt el csak pár hónap (9) és szültem egy babát.
2018. szept. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!