Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőmèrőzès hogyan müködik?

Hőmèrőzès hogyan müködik?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Olvasgattam màr ròla a neten....de annyira nem èrtem,tùl van magyaràzva.jobban megèrtenèm ha valaki ùgymond csak a sajàt nyelvèn mondanà el a lènyegèt. Különösebb kèppen az èrdekel hogy ovu utàn mennyi kell legyen a hő ha babàsak vagyunk? Mindenkèppen 37? Vagy felett? 36pl màr esèlyes hogy megjön? Vagy ez mindenkinèl màs ès csak azt kell figyelnem hogy leesik e vagy sem a hőm?esetleg mèg csak most megemelkedni ha sikerült a fogantatàs?

2018. szept. 25. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:

"Vagy ez mindenkinèl màs ès csak azt kell figyelnem hogy leesik e vagy sem a hőm?"


Igen.

Ciklus első felében alacsonyabb, ciklus második felében magasabb. Az átlag ciklus elején 36,3-36,5, a második felében 36,7-37,2. De ez tök egyéni, simán lehet eltérés.

Ha nem vagy terhes, akkor menzesz előtt/alatt leesik a hő, ha terhes vagy, akkor meg fent marad és nem jön meg a vérzés.

2018. szept. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a vàlaszod. Nagyon hasznos volt szàmomra ès meg is kaptam a kèrdèsemre a vàlaszt. Nem kezdtem el ciklus elejèn mèrni a hőmet.egyszer mèrtem meg vagy kètszer dèlutàn ès 35,5-6 körül volt ha jòl emlèkszem. Most pedig a 2.dpo-n vagyok ès 36 volt az èbredèsi hőm. Mèg mehet felfelè vagy akkor ezek szerint nem leszek babàs?
2018. szept. 25. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!