Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van akinél nem működik a...

Van akinél nem működik a hőmérőzés?

Figyelt kérdés
Tökmindegy hogy épp a mikor mêrem nekem mindig nagyon alacsony az ébredés hőm 35,7. Tudjátok van már egy gyerekem és komolyan mondom jó volt "tudatlanul" teherbe esnek..mármint itt ezen az oldalon rengeteg információ van a teherbeeséssel kapcsolatban.és azóta minden gyanús jelet figyelek mensz előtt. Amikor terhes lettem csak annyi volt hogy az előző havi mensz dátumakor belázasodtam és utánna mindig amikor mértem nappal akkor állandó 37,0 volt hőm.korábban is gondoltam a hőgörbe vezetésre de volt h elméletileg pont peteéréskor mértem és akkor is a béka segge alatt volt a hőmérőzés bedig a jelét éreztem mert több folyàsom is volt akkor.napközben ha mérem akkor átlagban 36,7 szokott lenni. Mensz előtt vagyok most elméletileg a ciklus naptàr szerint a 10dpo-n a mellem már 4 napja érzékeny 4napja olyan erős görcsök nyilalást éreztem vagy 10percig hogy felállni nem tudtam,azon voltam h ügyeletre megyek.hányingerem alkalmanként van. folyàsom most kicsivel több van nem vagyok csont száraz és görcsölgetegetek ilyen mindjárt megjön érzés.viszont az előző terhességemkor is sokat görcsôltem. Visszamennek az időben amikor nem figyeltem ennyi mindenre hanem egyszerűen vettem egy tesztet a làzam utàn két nappal és örült a fejem a pozitív eredmények. :-) csak ez a nő feladata dolog nem hagy nyugodni hogy miért ilyen alacsony :-/

2016. máj. 31. 07:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az íràsjavító kijavította az utolsó mondatomat . Szóval a hő dolog nem hagy hogy miért ilyen alacsony
2016. máj. 31. 07:20
 2/11 anonim ***** válasza:
Fontos hogy mindig ugyanabban az időben mérd, mielőtt kikelsz az ágyból. Ha lehet ne digitális hőmérővel nyelv alatt vagy hüvelyben. KB 5 percig mérd.
2016. máj. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja és napközben nem kell mérni.
2016. máj. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nyelv alatt 2tizeddel magasabb 35,9
2016. máj. 31. 07:27
 5/11 anonim ***** válasza:
Digitális hőmérővel mézédes?
2016. máj. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Méred

😁nekem is javít

2016. máj. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen digitálissal
2016. máj. 31. 08:44
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem digitális nem vált be csak higanyos

Az adott igazat

2016. máj. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A digitális mindig mást mutat. Higanyossal mérd.
2016. máj. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mérheted digitálissal is csak ne csipogàsig hanem minimum 5percig mérd.
2016. máj. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!