Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba vagy ciszta? Cisztának...

Baba vagy ciszta? Cisztának lehetnek ilyen tünetei?

Figyelt kérdés
10napja késik a menstruációm,35 naposak a ciklusaim,tesztek negatívak.Ilyenkor már ki kellene mutatni a terhességet ugye?Vagy még lehetséges hogy mégis sikerült?Ha ciszta miatt késne,annak mik a tünetei?Nekem ezek vannak:fáradékonység,petefészek (mindkét oldalt) szurkálás,alhas(legalul) szurkálás,hüvely szurkálás,nyilallás,és derék fájdalom.Mell érzékenység nincs,hányinger se,néha picit émelygek,de az nem vészes,amúgy is elő szokott fordulni.Ezek lehetnek a ciszta miatt?
2018. szept. 28. 08:25
1 2 3 4 5 6
 21/57 A kérdező kommentje:
akkor kezdődött
2018. szept. 28. 11:23
 22/57 A kérdező kommentje:
Azóta sem jött meg,tegnap voltam dokinál,nem talált semmit,se ciszta,semmi.Adott beutalót vérvételre (HCG),holnap reggel megyek.Ha abból is kiderül nem terhesség,akkor nem tudom mi lehet...volt valakinek hasonló?Mitől késhet vagy maradhat ki,ha se ciszta se terhesség nincs?
2018. okt. 2. 07:16
 23/57 A kérdező kommentje:
tegnap reggel csináltam tesztet,negatív.Volt még otthon LH teszt,tudom hogy hülyeség,nem is lehet bízni benne jóstesztként,csak kíváncsiságból megcsináltam 3napig ha már úgy is maradt,mind 3 nap erős 2csíkos,pedig nincs peteérésem elvileg.
2018. okt. 2. 07:19
 24/57 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet nem is volt ovud attól is késhet.

2018. okt. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 A kérdező kommentje:
Az volt,legalábbis szerintem,felismerem a tüneteket ilyenkor magamon,ugyanúgy megvoltak pár napig.
2018. okt. 2. 08:19
 26/57 anonim ***** válasza:
Az ovud mikor volt??Hányadikán?
2018. okt. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 A kérdező kommentje:
azt sajnos nem tudom már,nem szoktam feljegyezni.De biztos hogy volt,akkor szurkált a petefészkem is,meg sok átlátszó,nyúlós nyákom volt.
2018. okt. 2. 08:40
 28/57 anonim ***** válasza:

Majd a vérvétel megmondja terhes e vagy.

De konkrétan mit mondott a doki?

2018. okt. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a hőmérőzést .
2018. okt. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 A kérdező kommentje:
hát konkrétan semmit...annyit hogy nem lát terhességet,ami lehet korai azért,meg cisztát se lát
2018. okt. 2. 08:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!