Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba vagy ciszta? Cisztának...

Baba vagy ciszta? Cisztának lehetnek ilyen tünetei?

Figyelt kérdés
10napja késik a menstruációm,35 naposak a ciklusaim,tesztek negatívak.Ilyenkor már ki kellene mutatni a terhességet ugye?Vagy még lehetséges hogy mégis sikerült?Ha ciszta miatt késne,annak mik a tünetei?Nekem ezek vannak:fáradékonység,petefészek (mindkét oldalt) szurkálás,alhas(legalul) szurkálás,hüvely szurkálás,nyilallás,és derék fájdalom.Mell érzékenység nincs,hányinger se,néha picit émelygek,de az nem vészes,amúgy is elő szokott fordulni.Ezek lehetnek a ciszta miatt?
2018. szept. 28. 08:25
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
Nekem fura ez a kijelentés,hogy korai terhesség.45 napnál tartasz.10 nap késés az elég sok.Az utolsó együttlét után nem telt még el a 14 nap akkor esetleg bár nem tudom mikor volt az ovud sem.
2018. okt. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
Bocs de semmi konkrétumot nem mondasz.így csak találgatni lehet.
2018. okt. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 A kérdező kommentje:
igen tudom,sajnos nem írom ezeket a dátumokat hogy mikor volt peteérésem,mikor voltunk együtt..stb,sose írtam.Korai terhességet mondott igen,mert hogy lehet késői peteérés is.Tudom hogy nem lehet nyilván megmondani így mi lehet,majd holnap kiderül,legalábbis a terhesség része,csak érdeklődtem hogy mire lehet még esetleg gondolni ilyenkor,ha se ciszta se terhesség nincs.
2018. okt. 2. 09:35
 34/57 Miculi111 ***** válasza:
Szia kiváncsi vagyok mit mond a dokid!!!
2018. okt. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 A kérdező kommentje:
most voltam mosdóba,egy nagyon pici barnás "folyás" volt a tisztasági betéten.Most vagy megfog jönni,vagy a tegnap esti citológia levétel miatt van,kitudja...
2018. okt. 2. 10:40
 36/57 anonim ***** válasza:

Ha valami változott az életedben attól is késhet.idegeskedéstől,diéta,sport.

Okozhat vérzést a citológia úgy tudom

2018. okt. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 A kérdező kommentje:
ez nem vér,csak "barnázás",de kitudja mi lesz,vagy lesz e belőle valami... nem diétázom,életmódváltásom se volt,stressz az ugyanannyi mint szokott lenni,tehát igazából semmi különös nem változott az elmúlt hónapokban.
2018. okt. 2. 10:58
 38/57 anonim ***** válasza:
Kaptál papírt?Mi van rajta?
2018. okt. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 A kérdező kommentje:
a kiskönyvembe szokta írni mindig a vizsgálatokat,de olvashatatlan az írása...sose tudtam kiolvasni.De megpróbálom ide feltölteni
2018. okt. 2. 11:49
 40/57 A kérdező kommentje:
[URL= [link]
2018. okt. 2. 12:00
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!