Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert lehet azt olvasni...

Miert lehet azt olvasni mindenhol hogy akarmikor teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
Nem csak 1 honapban 1 petesejt erik meg?Lehet butan hangzik de en azt gondoltam hogy csak is akkor erdemes probalkozni amikor peldaul az ovu tesztem pozitiv ha akkor nem sikerul egyutt lenni akkor mar a honap felejtos.

2018. szept. 29. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
A spermiumok sokáig életképesek, spontán peteérésed és ovulációd is lehet, és lehet két petesejt is egy hónapban (lásd kétpetéjű ikrek), stb. Az emberi test nem gép, és soha sem 0% az esély a teherbeesésre. Erre élő példa a 28 napos rendszeres ciklusom mellett 3. ciklusnapon, mensi alatt fogant kisfiam.
2018. szept. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

A többség nem ovuteszttel. Pl.

Nekem 28 napos a ciklusom, ahogy a tankönyvi példa hozza. De 100%, hogy az egyik gyerekkel a 6. cikluson történt aktusból lettem terhes, a legkisebbel a 20. nap (21-22esetleg).

Ez a bármikor azt jelenti, hogy peteérés nem törvényszerű, hogy pont a 14. napon lesz. Akkor biztos, ha doki követi uh-gal.

2018. szept. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

csak is akkor erdemes probalkozni amikor peldaul az ovu tesztem pozitiv ha akkor nem sikerul egyutt lenni akkor mar a honap felejtos.


na, a te párod se lennék...

2018. szept. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen ertem,csak annyira ciklushoz szoktak merni. Nekem 26naposak a ciklusaim es 12.napon van ovum amit LH teszt igazolt is.Ezert gondoltam azt hogy akkor ha errol lecsusztam akkor abban a honapban nincs mar lehetosegem teherbeesni. De igy mar ertem !
2018. szept. 29. 13:55
 5/12 A kérdező kommentje:
3-as? Miert is? Azt nem mondtam csak az nap vagyunk egyutt.... csak HA azon a napon nem tudunk egyutt lenni.Azert irtam igy vagy nem ertem mi a problema?
2018. szept. 29. 13:56
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ez mindenre kiterjedően választ ad a kérdésedre:

[link] .

2018. szept. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Tapasztalatból mondom, hogy így van. 2 lányom van egyelőre, mibdkettő hetekkel kédőbb fogant, mint középidő. Az első másfél héttel, a második 3 héttel kisebb. Rendszertelen ciklusnál ez simán előfordulhat, illetve orgzamus hatására lehet spontán peteérés is. Egyébként sosem értettem ezt a nagy számolgatást. Jó esetben 2-3 naponta amúgy is együtt vagytok, nem? Akkor meg kb lehetetlen elkerülni.
2018. szept. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

én úgy olvastam ,hogy spontán peteérés nincs... ki is fejtette,hogy miért

de most nem találom az az orvosi cikket

valami olyasmi volt bent, hogy sokan azt hiszik spontán peteérésnek, hogy előző hónapban kimarad az ovuláció (de megvonásos vérzés ugyanúgy van) és emiatt a következő hamarabb érik meg vagy valami ilyesmit olvastam

2018. szept. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

www.hazipatika.com/napi_egeszseg/noi_bajok/cikkek/peteeres_orgazmus_hatasara_tenyleg_letezik/20160620163706/amp


itt is leírja, de nem pont ezt a cikket olvasta

2018. szept. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
2018. szept. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!