Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvileg nem akar gyereket,...

Elvileg nem akar gyereket, mégis utal rá?!

Figyelt kérdés
A férjem nem akar gyereket, legalábbis ezt mondja, de ehhez képest babás videókat mutogat, beszólogat hogy "hátha a nyaraláson megfogan", arról beszél a mi gyerekünk milyen lesz, az utcán felhívja a figyelmem a kismamákra és babákra. De persze ő nem akar még. Szerintem meg de. Szerinted? :D
2018. szept. 5. 09:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
Kérdezz rá. Lehet, hogy meggondolta magát, de ciki neki felhozni a témát, ha korábban ő volt ellene.
2018. szept. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem is le kellene ülni megbeszélni ezt a témát.


Oké, hogy eddig nem akart, de bizony most már érzi, hogy jó lenne. Beszéljétek meg, hogy a gyerek nem olyan, hogy ma akarom holnap már nem. Ès nézzen mélyen a lelkébe, hogy mi is legyen. Az, hogy eldöntitek, hogy legyen gyerek és neki álltok próbálkozni az lehet, hogy a baba 9 hónap múlva ott lesz, de lehet, hogy csak 5 év múlva sikerül...

2018. szept. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem meg beszéljétek meg, mert ha összejön, akkor nem nagyon lehet visszacsinálni (van abortusz, de kérdés te hogy állnál hozzá).

Amúgy férjed gyerekes, szóval szerintem megteszi ő gyereknek egyelőre.

2018. szept. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Abban biztos vagyok, ha teherbe esnék nem akarná elvetetni.
2018. szept. 5. 10:22
 5/21 anonim ***** válasza:
96%

Azt sem tudod akar e gyereket :D

Ne legyél ebben biztos, max akkor dobbant mikor ordít-fosik-hány a gyerek.

2018. szept. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem meg ha hozzámentél, akkor nem lehet gond ezt megkérdezni. Ahelyett, hogy idegenekkel tippeltetsz mire gondolhat a te férjed.
2018. szept. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Már írtam, hogy a válasza az hogy még nem. Ha megkérdem napi háromszor akkor is még nem.
2018. szept. 5. 10:32
 8/21 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem nem akar gyereket (ő maga mondta), de eljátszott a gondolattal mivel te meg szeretnél és nyilván veled tud erről beszélni vagy csak élvezi hogy húzhat ezzel.

Ez egyáltalán nem azt jelenti hogy akar, hanem azt hogy esetleg fogalma sincs arról hogy mit szeretne vagy mivel jár egy gyerek.

Nálunk is ez a helyzet, én nem szeretnék, de a párom igen. Beszélgetünk sokat róla, ezért olvasom itt is például a gyerekvállalás kategóriát, hogy minél valóságosabban belelássak hogy mivel jár a dolog és hogy tudnám-e kezelni a felmerülő problémákat stb.

Már évek óta a "nem" felé hajlok, de a párom mindenképp apa szeretne lenni, úgyhogy megbeszéltük, hogy lesz maximum egy gyerekünk később. Addig igyekszem felnőni a feladathoz és keresem magamban a szunnyadó anyai ösztönöket, mivel ez nem játék. A gyerek nem tehet arról hogy a szülei esetlegesen alkalmatlanok szülőnek de mégis ő szívja meg a legjobban és nemcsak gyerekként hanem majd felnőttként is...

Egyszóval beszélek róla, olvasok róla, viccelődünk vele, lakást is aszerint vettünk hogy el lehessen férni egy gyerekkel is, összefésültük a neveinket stb., de még egyáltalán nem akarok gyereket.

Nagyon ritkán mikor aranyosan viselkedő kisgyereket látok, akkor arra gondolok talán. Aztán 2 perc múlva látok egy nagyon hisztiset és arra gondolok hogy ilyenkor lehet komolyan lelépnék és nem mennék vissza haza többet. És ez ugyebár elég gusztustalan dolog lenne, semmiképp nem szeretnék ilyen cserbenhagyó, idegbeteg anya lenni.

2018. szept. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
#8 Nem szoktam nyaggatni és mondogatni sem neki, hogy akarok gyereket. Többnyire egy egy ilyen beszólásra sem reagálok. Ezért nem hiszem hogy ezzel akár húzni, idegesíteni.
2018. szept. 5. 10:41
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Védekeztek? Mert érdekesen hangzik,hogy azt momdogatja,hogy nem akar,ebből én arra következtetek,hogy igen,de akkor hogy gondolja,hogy megfogan egy nyaraláson. Oké,tudom védekezés mellett is van esély rá, de valljuk be,ha tényleg rendesen védekezik valaki,akkor nagyon minimális. Ha meg nem,akkor hazugsag,hogy nem akar,hiszen tisztában kell lennie vele,hogy benne van a pakliban.
2018. szept. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!