Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha 5napja...

Mari juli na kérdése:

Lehetek terhes, ha 5napja késik, de a teszt amit az 5ik napon elvégeztem negatív lett?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Sok hasonló bejegyzést olvastam már,és eltérőek voltak,ezért inkább leirom az én esetem:

Aug.28án jött meg a havim,es kb 30áig tartott. Szept. megkellett volna jönnie 27től,de nem jött meg.

A párommal együtt voltam azokban az időkben/napokban többször is,amikor a mens. naptár szerint magas volt az esélye hogy teherbe essek Szept 11-13ig. Azóta a közèrzetem rossz,randomra változik. Ami idegesítő a hányinger erős szèdülés, éhség érzet..de a gyomorégés,fog és fej fájás is fenn áll. Pluszban a hasam alja görcsöl enyhén néha,és szúr de nem erősen. A melleim érzékenyek voltak és fájt pár napja,de most már az sem..és a puffadás is elmúlt csak gázok gyötörnek és a folytonos vizelési inger,és a hangulatváltozásaim..

Tudom orvoshoz mennem kellene és kiderülne,de még várnék vele.



2018. okt. 2. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetsz...nekem 7. napon negatív volt a teszt a 12. napon már pozitív...ha addig sem jönne meg tesztelj☺
2018. okt. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem középidőben fogantak a lányaim, a másodikkal 3 hét késésnél lett csak pozitív a teszt. 😊 Kisebb is annyival.
2018. okt. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszotok 😚 Hát minden esetre most várok még aztán kb olyan 20 fele csinálok egy tesztet ha addig nem jön meg. Csak azért aggódom mert lehet más oka van. Még ez lenne az első terheségem,és ez a görcs az alhasban ami néha előjön összezavar :/
2018. okt. 2. 11:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így vagyok. Szeptember 4-én volt meg. Kb két hete mondom férjemnek hogy tuti sikerült. Mi a másodikra gyúrunk. 26 napos ciklusom van. Tegnap telt le a 28.nap és még ma is negativat teszteltem a drágább fajtából. Most ilyenkor mivan?! :(
2018. okt. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kb. 5 napja késett mikor teszteltem, de negatív lett. Miután egy hétre rá sem jött meg csináltam még egyet és az már pozitív volt. Az egyetlen tünetem a mellfeszülés volt.
2018. okt. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát én drukkolok nektek,és remélem baba lesz belőle!😊 Nekem sajnos nem lett..még aznap iszonyatos görcsökkel megjött :( Pedig majdnem minden tünet volt,dehát ezek szerint nem ez volt :(
2018. okt. 4. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!