Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Profertil kapszula, tapasztala...

Profertil kapszula, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Férjem második hónapja szedi a Profertil kapszulát alacsony spermaszám miatt. Itt, az oldalon már elolvastam az összes régi véleményt a kapszuláról, kíváncsi lennék, hogy azóta voltak-e sikertörténetek vagy esetleg kurdarcok. Előre is köszi az élménybeszámolókat! :)

2018. okt. 3. 13:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Erre énis kíváncsi lennék
2018. okt. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
3évig sikertelenül próbálkoztunk, páromnak nagyon rossz volt a spermaképe, hébe-hóba elkezdte szedni,majd lombikra indultunk, elkezdte rendesen szedni ahogy ajánlják, utána terhes lettem, hogy ettől e nem tudjuk,de szerintünk közrejátszott ez is :)
2018. okt. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Ja és most újra elkezdi szedni, tesóra gyúrunk :D
2018. okt. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Wow, gratulálok! És spontán sikerült, vagy a lombik volt sikeres?
2018. okt. 3. 18:12
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Spontán :)
2018. okt. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó hír! Gratulálok még egyszer! :)
2018. okt. 4. 07:47
 7/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm :) drukkolok hogy nektek is sikerüljön :)
2018. okt. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönjük, reméljük a legjobbakat! :)
2018. okt. 4. 14:04
 9/13 anonim ***** válasza:
75%

Az én férjem is szedte 3hónapig

Aztán kontrollon kiderült h semmit se nőtt tőle a mennyiség. Picit még rosszabb os lett. Aztán lombikra mentünk....volna de épp a lombikos ciklusom előtt sikerült spontán. Pedig olyan kevés volt a szám hogy inszem már szóba se jöhetett volna. Sose add fel! Ha teherbe akarsz esni, egy jó tanács, hogy a férjeddel hitesd el együttlét során hogy nem a gyerek miatt vagytok együtt hanem pusztán az élvezet, az öröm kedvéért. Sokat számít. Sokan esnek teherbe spontán lombik előtt közvetlenül, mert érzik hogy a lombik majd úhyis meghozza a várt sikert, nem olyan nagy a nyomás rajtuk.

2018. okt. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%
2es vagyok, mi ugyanígy voltunk,lombik előtti hónapban spontán sikerült :)
2018. okt. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!