Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » IR mellett lehet probalkozni,...

IR mellett lehet probalkozni, nem veszelyes, ha osszejon?

Figyelt kérdés
2018. okt. 3. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha már kezelve van és rendeződtek az értékeid lehet.
2018. okt. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
kezeletlen eseten tudnak segiteni ha teherbe esnek?
2018. okt. 3. 19:47
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy babám elment kezeletlen IR mellett, akkor tudtam meg, hogy a vetélési arány irreálisan magas. A második próbálkozás előtt 1 évig tartottam a hármas (négyes) kezelést és elsőre sikerült és egészséges babánk lett.


Ezek után gondolhatod, hogy mit mondok... ne csináld, amíg jobbak nem lesznek az értékeid. Nem éri meg kockáztatni! Nem tudnak segíteni közben.

2018. okt. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is IR-em van. Próbálkozás alatt kaptam gyógyszert és tartanom kellett a diétát, amint teherbe estem a gyógyszert el kellett hagynom és csak a diétára kellett odafigyelnem. Semmi bajom se nekem, se a babának...
2018. okt. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, tovabbi tapasztalatokat varok! Az utolso valaszolo nagyoon biztatoo!!! nagyon koszonom!
2018. okt. 3. 20:09
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Normális dokik letiltják a próbalkozást míg rendbe nem jössz.
2018. okt. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom! Akkor is ha csak kezdodo IR?
2018. okt. 4. 18:41
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem enyhe IR-em, próbálkozhatunk orvos szerint. Nincs vele gond, tartom a diétát.
2018. okt. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jo hir szamomra, koszonom szepen valaszod!!
2018. okt. 5. 11:59
 10/13 anonim ***** válasza:

Az ember mindig azt hallja meg a tömegben, ami neki kedvező, és amit hallani szeretne. Csak a biológia nem kompromisszumkész,és nem érdeklik a kifogások sem.


Drukkolok, hogy jól legyetek!

2018. okt. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!