Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetsegés hogy...

Szerintetek lehetsegés hogy babát várok annak ellenére hogy a 38. napon negatív a teszt?

Figyelt kérdés

Ez a második probálkozós hónapunk,az elsőben pontosan jött meg(36.napra) de sokkal kevesebb vérrel mint szokott, most viszont úgy érzem, hogy teljesen felborult minden, a 19.napon barnáztam (egy törlés erejéig) majd a 23.napon rózsaszín maszatolás vettem észre, ugyanígy egyetlen törlésnél csak,majd a 29.napon azt hittem hogy megfog jönni, de akkor is csak rózsaszin maszatolás volt, azóta semmi jele semminek se!

De megijedtem mert még soha sem volt közti vérzésem/maszatolásom, esetleg más is járt már így? Vagy valakinek van valamilyen tapasztalata hogy miért lehetséges ez?

Az orvoshoz már kértem időpontot, tudom hogy csak ő tud pontosat mondani, de addig ez nem megy ki a fejemből!


2018. okt. 4. 08:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sok helyen olvastam, hogy mensi előtt barnáztak aztán még sem jött meg és pozitív lett a teszt.

Tudom nem könnyű várni, de még csak most kezdtetek bele. Várj még a hétvégéig és, ha nem jön meg tesztelj.

2018. okt. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem lehetsz terhes, mikor hosszú volt a ciklusom a 22. ciklusnapon volt peteérésem, és a 38. napon is csak halvány volt a teszt.
2018. okt. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az elég gyakori, hogy amikor a pár nekikezd a próbálkozásnak, akkor összekavarodik a nő ciklusa.

De az is kérdés hogy hogyan védekeztetek előtte, mert ha fogamzásgátlót szedtél mielőtt nekikezdtetek, akkor amiatt is simán lehet zűr.

36 napos ciklus melkett a 38. napi negatív teszt se jelent még sokat.

2018. okt. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!