Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek csináljak tesztet?...

Szerintetek csináljak tesztet? Info lent!

Figyelt kérdés

Na szóval 3hete van ez a tünet, hogy az alhasam fajdogal sőt néha kicsit szúró érzés van bal oldalt. Gyakori a vizelési inger( nem faj, nem vagyok felfazva, rendesen oltozkodom így a vesém tuti nem fazott meg) néha rajtam van a hányinger, de nem reggel hanem napközben. Mivel dolgozom a letran néha már felek, gyengébb lett az egyensúlyom.. ételek közül sokszor meg kívánom az edeset, de az a furi hogy amit régen nagyon szerettem az most nem kell( chips, csoki semmi..) a barátom azt mondta szerinte nincs semmi , mivel menszesz alatt kizárt a teherbe esés. Viszont az megnyugtató mikor simogassa a hasam.. Néha ilyen dobbano érzésem is van belül ilyen nagyon minimális de érzem hogy van..

Ja a menszeszem napra pontosan meg jött mindig, sose maradt el és legutóbb (18.an) lett vége. Szerintetek mi tevő legyek? Várjam meg míg megint meg jön és ne csináljak tesztet? Dokihoz fogok menni de csak 20.ara kaptam időpontot egy jó no dokihoz.



2018. okt. 7. 07:43
 1/8 A kérdező kommentje:

20 éves lány vagyok, sose szedtem fogamzásgátlót és sose tapasztaltam meg ilyet.

Rendszeresen megjött és max 2 napot késett régebben, tehát tenyleg rendszeres és napra pontos..

2018. okt. 7. 07:54
 2/8 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom nem vagy terhes, ezért felesleges tesztelned.


Viszont ha folyton ezen jár az eszed, akkor pár száz forint a teszt és választ kapsz, de tényleg csak magad miatt.

2018. okt. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha elmarad a következő menstruációd tesztelj. Addig nem valószínű, hogy lesznek terhességi tünetek.
2018. okt. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2018. okt. 7. 08:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Csak azért csinálj tesztet, hogy megnyugodj.


Vesegyulladáshoz nem kell alulöltözni, sima felszálló fertőzés vagy szövődmény is lehet egy másik gyulladásból



Létrán az egyensúly bekem olyan 30 hetes terhesen okozott gondot

25. Hétig magassarkúban dolgoztam


Alhasi fájdalommal nőgyógyászt vagy urológiát javaslok a szinte 100% os negatív teszt esetén

2018. okt. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem hiszem felfazas de sose tudni.

Most kb hányinger játszik nalam..😔

Megyek nogyogyaszhoz de 20.ara van idopontom

2018. okt. 7. 08:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Menstruáció alatt is teherbe lehet esni, ha nem védekeztek, szóval igen csinálj tesztet..., de könyörgöm ilyen tüneteket és ilyen erősen még nem érezhetsz. Dobbanó érzés?! Első gyermeknél általában fél időnél érzik először a kismamák a babák mozgását (persze van aki előbb, de nem ennyivel).

Mindenesetre ha szeretnétek a babát és baba van a pociban, akkor sok szeretettel gratulálok.

2018. okt. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Csak azt irtam le ami tenyleg van, nem hanukálok, hidd el nem mesélem be magamnak de tenyleg “dobbanas szeru” érzésem szokott lenni, és ez így volt tegnap este is. Ma hajnali 1tol 5ig 4x voltam pisilni és nem keveset, hozzáteszem nem faj meg semmi csak fura mert eddig max 1x jártam ki éjszakánként pisilni..

Szeretnénk és ha baba van a dologban biztos hogy megtartom, és alig várom:)

Köszönöm szépen!

2018. okt. 8. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!