Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért csináltok tesztet a...

Rockmokus kérdése:

Miért csináltok tesztet a nemvárt menstruáció elött?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert nagyon sok esetben(sőt a legtöbb esetben) azt olvasom hogy a nem várt elött akár 4-5nappal tesztelnek. Minek? Nem ér rá akkoramikor nem jön meg? Addig minek stresszelni rajta?

2018. szept. 26. 18:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%

Izgulnak.

Én sem értem, de lehet hogy azért mert nem voltam olyan helyzetben.

Izgulnak nem tudnak várni, ennyire egyszerű a válasz.

2018. szept. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Kėrdező, neked mennyi idő után sikerült teherbeesned?
2018. szept. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Csak teljesen feleslegesnek tartom több okbol is. Hosz ha elöttte pozitív, de utána mégis megjön (az érzékeny lelkü emberek miatt nem részletezem az okokat), akkor az csak csakldás. Meg nekem aszisztens mondta hogy a doki is csak akkor vizsgál meg ha már 2 hete késik. Én holnap megyek, mert most lesz két hete hogy nem jött meg. Nagyon várjuk már hisz szeretnénk babát. De az elsőnél is megvártam hogy megjön e és csak azután csináltam tesztet miután már vagy 3-4napja késett. Tehát csak logikátlannak tartom.
2018. szept. 26. 18:47
 4/14 A kérdező kommentje:
Első babánál nekem miután abbahagytam.a tablettát rá egy évre. Most kb 4hónap próbálkozás után
2018. szept. 26. 18:50
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Sokan vannak, akik progesztedon pótlásra szorulnak, ahogy pozitív a teszt el kell kezdeniük szedni.
2018. szept. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó: azért kétlem, hogy minden 2. terhes nő progeszteron pótlásra szorulna..
2018. szept. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert izgulnak, türelmetlenek. Valamiszinten megértem főleg azoknál akik hosszabb ideje probálkoznak. Meg aztán nekem mindegy ki mikor tesztel.

De azzal viszont egyetértek hogy célszerűbb legalabb a kiamardt menszesz első napját megvárni.

2018. szept. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

De ki mondta, hogy minden második nő ennyire hamar tesztel?

Az itteni kérdéseket nem kell azért alapul venni.. Sajnos nagyon sok nőt ismerek, akinek ilyen problémája van.


Persze sokan csak nagyon türelmetlenek. Nomeg vannak azok, akik nem tudjál értelmezni a tesztek leírását és szex után 3 nappal már tesztelnek is.


Széles a magyarázatok palettája.

2018. szept. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem valakinek gyogyszerek miatt,valaki meg csak szimpla kivancsisag. De nincs ezzel semmi baj.

Nekem pl a teszt 7 nappal a nem vart elott pozitiv lett. Masnap a munkahelyemen kb 15kg-s arut kellett volna becipelnem. Nem mertem bevallalni! Szerencsere a fonok megerto volt igy nem nekem kellett cipekedni. Ennek ellenere igaz 7 hetesen elment a baba.. szoval valamire csak jo az ha az ember idobent megtudja az eredmenyt. Ha ettol mas jobban erzi magat,hagy csinalja.

2018. szept. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
Én csak szimplán rohadt türelmetlen vagyok. Mindenre azonnal rápörgök, nem bírom a bizonytalanságot, és tudni akarom. Baromi idegesítő, saját magamnak is az agyamra megyek amúgy a folyamatos kattogással, pont ezért teszteltem mindig korán, hogy minél előbb megtudjam, és lenyugodjak. Sokat nem kellett várnom sosem, mindhárom terhességem elsőre sikerült, mégis ennyire türelmetlen vagyok, ez van, ilyen típus vagyok. Nem csak ezzel, mindennel kapcsolatban.
2018. szept. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!