Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meg fog jönni vagy beàgyazòdàs?

Meg fog jönni vagy beàgyazòdàs?

Figyelt kérdés

Sziasztok màr van egy elèg hosszù komment soros kèrdèsem ahol elmesèlem ezt nektek ès màr elèg sokan összegyültünk csak gondoltam kirakom külön kèrdèsnek is hogy többen is rànèzzetek.

Szòval 2 napja kèsim a mensim.

Ha a szàmìtott ovut nèzem a mai nap a 15.együtt is voltunk azon a napon,(meg persze előtte is többször)utàna màr nem,csak a nemvàrt előtt kb 2 vagy 3 nappal,azt nem irtam mert gondoltam akkor màr biztos nincs peteèrèsem.csak jòl ereztük magunkat :) Ès ma kicsit ròzsaszìnes fehères nyàkot vettem eszre a wc papiron többször is de keveset. Nem tudom hogy meg fog e jönni vagy lehet beàgyazòdàs 15.napra törtènik? Az nem a nemvàrt napjàn kellett volna legyen? Esetleg elkèpzelhető hogy a kèsőbbi együttlèt lett a sikeres? Szòval akkor azòta eltelt 4,5 vagy 6 nap. Sajnos tenyleg nem emlèkszem melyik nap volt az.

Termèszetesen ha nem jön meg rendesen akkor tesztelek.

Köszönöm előre is a vàlaszaitokat ès ha megosszàtok velem a tapasztalataitokat :)



2018. okt. 9. 01:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez legtöbbször menzeszre utal. De majd meglátod, megjósolni úgysem lehet.
2018. okt. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha még nem jött meg azóta, és csak rózsaszinezel, akkor lehet az h teherbeestél, csak egy része a méhnyálkahártyádnak leválik. Sokan ezt már mensinek nevezik, aztán pislognak hogy ők nem vették észre hogy terhesek mert megvolt a mensijük.


Van akinek a 2.-3. Hónapban is "emlékszik" a szervezete h menstruálnia kéne ezért ledob pici nyálkahártyát a méh faláról de jó esetben nem teljesen, mert akkor vetélésről beszélnénk.


Remélem elmúlik a pecsételés, és marad a baba ha ott van.

2018. okt. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszönöm a vàlaszaitokat....sajnos az első valaszolònak lett igaza ès megjött :(
2018. okt. 9. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!