Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtti pecsételes?

Menstruáció előtti pecsételes?

Figyelt kérdés
2018 szep.12-en volt az utolsó meneszim.23-an voltunk együtt a férjemmel védekezés nélkül.Okt 1-en pecsételő verzesem volt ami egy hétig tartott.Amikor a menstruációm meg kellet volna jöjjön aznapra vagyis mára elmúlt a pecsételő vérzés.csinaltam tesztet negatív. ötletek?

2018. okt. 9. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem progeszteron-hiányra utal az 1 hétig tartó pecsételés.
2018. okt. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És az mitől?
2018. okt. 9. 23:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Hormonhiány,sok nőnek van.De ha valóban az a gond,akkor a nőgyógyászoddal beszélni kellene,mert fontos a teherbeesésnél.
2018. okt. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ok köszönöm!!!
2018. okt. 10. 11:29
 5/9 anonim ***** válasza:
hormonokat nézess, arra utal a pecsételés
2018. okt. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2018. okt. 10. 14:48
 7/9 A kérdező kommentje:
Meg tudnátok mondani hogy hány napos késésre számíthatok ilyen esetben?
2018. okt. 10. 22:39
 8/9 anonim válasza:
Nekem nemrég 10 napos késésem volt, három teszt is negatív lett, aztán mikor megjött nagyon fájdalmas görcseim voltak. El szeretnék menni nőgyógyászhoz, hogy kiderüljön miért volt a késés, szerintem nekem is hormonprobléma a válasz. Olyan idegesítő mikor ilyen sokat késik, negatív tesztek ellenére is azt hittem terhes vagyok s aztán mégsem :(
2018. okt. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát sajnos még nálam a helyzet változatlan.hormon ide hormon oda de most már nagyon zavar.
2018. okt. 17. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!