Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódási vérzés, enyhe...

Beágyazódási vérzés, enyhe premenstruációs tünetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeptember 30- október 1 volt ovulációm, előtte két nappal voltunk együtt, az előtt pedig minden nap. Okt 8-án, azaz ovulacio utáni 8. napon pecsételésem volt: pisilés után a wc papíron egy csepp vér volt. Ez egyszeri alkalom volt, és mivel máskor sosem volt köztes vérzésem, az időpont is egyezik, így arra gondoltam beágyazódási vérzés lehetett. Kb két napja enyhe premenstruációs tuneteim vannak, olyan érzés mintha megakarna jönni, de én ezt még korainak találom, máskor nem is szokott ilyen hamar jelentkezni. A ciklusaim szabályos 28 naposak, várható következő menstruacióm okt. 14. Mit gondoltok, lehet belőle baba?

2018. okt. 10. 14:06
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Tegnap (2 nappal nem várt előtt) teszteltem egy predictor early-vel, de nem tudom eldönteni, így várok holnapig és csinálok egy újat. Udvaron, napsütésben latszodik a második halvány csík, de fényképezni sem tudom, mert azon szinte semmit nem látni. A színe rózsaszín, de annyira halovány, hogy nem merek bizakodni.. holnap újra tesztelek. Köszönöm a drukkot😊
2018. okt. 13. 14:04
 12/17 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy a tegnapi teszt délutáni volt, tehát nem reggeli első vizelet
2018. okt. 13. 14:05
 13/17 anonim ***** válasza:
egy kepet azert dobjal fel :) szurkolok
2018. okt. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szia. 5 ès 10-es vagyok :) nagyon drukkolok :) kèpet tènyleg rakhatsz fel :)
2018. okt. 14. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok, a mai facelle tesztem idontuli halvány pozitív. Igazából nem tudom mikor jött ki rajta az a halvanyka második csík, mert 3 perc után megnéztem, nem láttam semmit, majd este mikor haza jöttem vettem észre, hogy van ott valami.... nem tudom mit gondoljak 😕 viszont ma kellett volna megjönnie, ami nem történt meg. Néha érzek kis hasgorcsoket, mint mikor megjön, és egyszer szaladtam a mosdóba mert úgy éreztem elönt valami, de semmi nem volt.. úgyhogy szerintem még semmi nincs veszve🙂 egyébként mi a véleményetek, ha a predictor early 2 nappal nem várt előtt nagyon halvány pozitív, a facelle nem várt napján idontul nagyon halvány pozitiv?
2018. okt. 14. 23:50
 16/17 anonim ***** válasza:
Szia. Èn a helyedben csinàlnèk mèg reggel eggyet. Szorìtok :)
2018. okt. 15. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szia. Utolsò vagyok :) van valami hìr? :)
2018. okt. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!