Van így esélye?

Figyelt kérdés
8 es 12én voltunk egyutt. Letöltöttem egy alkalmazást amibe a menziket kell irni. Elvileg 11en kellett peteeresnek lenni. Nagyon szeretnénk babát! Már lassan fel éve próbálkozunk. Olvastam itt ovulációs tesztről érdemes venni? Reménykedhetek???
2018. okt. 13. 22:13
 1/3 anonim válasza:
49%

Esély az mindig van. Sztem jó időben is voltatok együtt, bár én nem hiszem el az adatait ezeknek az applikációknak.

Várd meg, hogy késsen. Előtte ne tesztelj, mint nagyon sokan mert aztán csalódásként ér ha pozi után megjön....


Vehetsz ovu tesztet is de felesleges fel év után ennyire rastresszelni, hány éves vagy? Vagytok?

2018. okt. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
31!! 2 éve volt egy vetélésem 11 hetes volt a baba, nagyon megviselt :( most éreztük, hogy elengedtük!!!!
2018. okt. 13. 22:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Kb.ciklus közepén sűrítsétek az együttléteket, de ezen kívül szerintem felesleges költeni ovutesztre. Főleg ha voltál már terhes.
2018. okt. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!