Lehetek így terhes?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek és 7 napos szünetet kell tartanom. A nyolcadik napon el is kezdtem szedni, 6 szemet bevettem a hetedik pedig kimaradt, nem pótoltam, mert már csak akkor láttam, hogy nem vettem be, mikor a nyolcadik szemet kellett bevennem. Együtt is voltunk a párommal. Előfordulhat terhesség? Ha igen akkor a megvonásosnak már nem kéne jönni, vagy igen? Sikerült valakinek baba egy szem miatt?
2018. okt. 14. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Én csak a magam nevében beszélek.

Volt már pár alkalom, hogy kimaradt egy-egy szem.

Szerencsére sose lett belőle baba.

De épp most voltam a nőgyógyászomnál, rákszűrésen, és ő mondta hogy elég egy szem ha kimarad , és teherbe lehet esni. Hisz azért szedjük naponta, mert nem véd tartósan.

2018. okt. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyilván lehetsz terhes,ha nem szeded normálisan,rendszeresen a tablettát.Micsoda kérdés ez.

Teljesen mindegy,hogy jelentkezik-e a megvonásos,úgyis tesztelned kell 2 hét múlva.

2018. okt. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!