Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 napja késik. A tesztek...

10 napja késik. A tesztek negatívak. Lehet attol meg terhesség? Csak még nem mutatja?

Figyelt kérdés
Szeptember 8-tol 14-ig volt meg a menzeszem. Utoljára 21.23.-an voltunk együtt férjemmel. Lehetséges hogy a teszt meg nem mutatja ki? Orvosnal voltam előző héten.. Meg semmit sem látott. Papírt sem kaptam. Azt mondta a hét közepén teszteljek megint. De félek hogy megint csalódni fogok. Attól még lehetek terhes ha negatív a teszt csak még korai?

#késés #10 napja
2018. okt. 16. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, korán voltal orvosnál. Esetleg tesztelj péntek körül. Ha negatív, szerintem nem vagy terhes.
2018. okt. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát már a 21,23 is több mint két hete volt elvileg kellene mutatnia a tesztnek ha terhes vagy.Viszont ha az orvos azt mondta tesztelj akkor holnap tesztelj újra.Nem tudom mióta próbálkoztok, viszont tuti ,hogy korán voltál orvosnál és még ha terhes lennél se látott volna semmit.

Nagyon sok mindentől késhet a menstruáció,nem csak a terhességtől sajnos.Ha nem jön meg és negatív a teszted szerintem menj vissza hozzá, mert lehet valami hormonális probléma is a háttérben.

Kitartás:)

2018. okt. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hormont 2 hete néztek totál negatív lett a verkepem.

6 hónapja próbálkozunk. Már van egy kisfiam,aki 3 éves. Vele ilyen problémam nem volt. Nemvart napján teszteltem és erős pozi volt. Elsőre össze jött. Viszont most 20 perce elkezdtem barnazni. Ami nagyon világos folyós.

Nagyon elszomorodtam.ebben a hónapban sem lesz már kisteso.😥

2018. okt. 16. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!