Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van koztetek olyan, aki ugy...

Van koztetek olyan, aki ugy esett teherbe, hogy tudta, a parja nem fog orulni, ki fog akadni? Hogyan talaltatok a dolgot?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok es nem tudom hogy mondjam meg a paromnak. O mar 33 en 28 eves vagyok, 10 eve egyutt vagyunk. En orulok, de az o reakciojatol felek, tudom, hogy o nem akar. En akartam, ezert ugy dontottem, hogy abbahagyom a fogamzasgatlot egy evvel ezelott. Elmondtam neki, hogy nem szedem, hogy ne vagjam ot at. Azzal erveltem, hogy o nem akar babat, en igen, igazsagtalansag fogamzasgatlot szedni, en meg akarom adni az eselyet annak, hogy hatha becsuszik. O egy eve nem elvez belem, szexualis eletunk azota is igyanugy rendszerezes es izgalmas, semmi baj nincs a kapcsolatunkkal, ennek kapcsan sem. Egyszeruen csak nem akar gyereket. Egyebkent konkret ervei nincsenek, hogy miert nem. Szerimte a gyerek nyug.

Ossze szeretnem szedni a gomdolataimat es elmondani, hogy mit erzek, de felek, hogy le fogok blokkolni es majd o veszi at a beszelgetes iranyitasat. Nem tudom, hogy hogyan kommunikaljam le a dolgot.


2018. okt. 16. 14:59
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Hoppá lányok, hol vannak a kommentek? Eddig nagyon buzgók voltatok!
2018. okt. 20. 18:36
 22/24 anonim ***** válasza:
66%

Hurrá! :D gratulálok :) már egy ideje figyelem, micsoda károgás megy itt, "egyedülálló leszel", "önző vagy", "vetesd el, mert ha nem, el fog hagyni"... szánalmas...

Örülök, hogy jó vége lett, boldog babavárást :)

2018. okt. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
75%
De jó! Nagyon örülök nektek! Gratulálok! :) Boldog babavárást!
2018. okt. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
26%
Hagyjuk már ezt a kamut :D
2018. okt. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!