Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozitív tesztem van,...

Halvány pozitív tesztem van, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel halvány pozitív volt a tesztem. 3 napja barnás vércseppel jönnek, és a mai reggeli teszt negatív lett. Lehetek terhes vagy ez vetélés?:(
2018. okt. 16. 18:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

A szellemcsik szürke......

Ez színes. A rózsaszín az nem lehet szellemcsik . Ez halvány rózsaszín .

2018. okt. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszi!:) bàrcsak baba lenne :) csak azóta az a negatív delutáni teszt elszomorított:(
2018. okt. 16. 23:19
 13/21 A kérdező kommentje:

Ez a mai reggeli, amit délután fotóztam le.


[link]

2018. okt. 16. 23:28
 14/21 anonim ***** válasza:
Ez negatív... :(
2018. okt. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Igen negatív, de arra gondolok hogy ha előző nap az ultraérzékennyel 10-es teszttel lett naaagyon halvány pozitív, akkor lehet hogy ez a 25-ös teszt nem volt érzékeny rá. Nem?
2018. okt. 16. 23:32
 16/21 anonim ***** válasza:
De az lehet,de a pecsételésed nem valami jó. Tesztelj megint érzékennyel ha pozitív az is orvos rögtön.
2018. okt. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Mindenképp tesztelek, elaludni sem tudok annyira izgulok! Nagyon sok fórumon olvasom, hogy hány álpozitív csíkot mutattak jóhírű tesztek már, és el vagyok szomorodva, mert eddig abba kapaszkodtam, hogy nem létezik álpozitív:(
2018. okt. 16. 23:54
 18/21 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem multhonapba volt !!! Én is azt hittem ilyen nincs. Corax-al teszteltem a pozitívat. Én is rengeteget olvastam utána, de mindenkinek más. Van akinek nem várt előtt 12dpo már mutatja. Van akinek csak 6.het
2018. okt. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Az első határozottan pozitív, a második negatív. Én már babás voltam, amikor még menstruáltam, nyilván nálam annyiból más hogy alapból is elég enyhe vérzésem szokott lenni, így nem fedeztem fel különbséget. A dokinál derült ki hogy nem 5, hanem 7 hetes a baba, amit a 12 hetes ultrahang szintén megerősített utólag. Ha akkor teszteltem volna nemtudom mit láttam volna a teszten. Szerintem várj pár napot és csinálj meg egy magas érzékenységűt reggeli első vizeletből.
2018. okt. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nem bírtam tovàbb és ma reggel is meg délután is csináltam tesztet, mindkettő határozottan negatív lett, úgyhogy ezek szerint ha volt is baba, akkor nem maradt meg. Köszi a valaszokat!
2018. okt. 17. 17:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!