Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A medi lab teszt megbízhatóság...

A medi lab teszt megbízhatóságára lennék kíváncsi, esetemben lehet még fals az eredmény?

Figyelt kérdés

Tegnap a 19. dpo-n teszteltem egyet vele délután, ez lett az eredmény:

[link]

Ma reggel pedig ugyancsak medi lab teszttel ez:

[link]

Az első kicsit halovány, de a ma reggeli nagyon erősnek tűnik.

Tüneteim nincsenek, de nekem nagyon pontos a mensim, soha nem késik 5 napot. Az első terhességemnél pont ugyanígy éreztem magam mint most. Teszteljek egy másik fajtával vagy hihetek neki?


2018. okt. 17. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen pozitív. Nem kell másik teszt.
2018. okt. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm a választ!☺
2018. okt. 17. 16:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kell másik teszt ez tökéletesen pozitiv😀Gratulálok
2018. okt. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most komolyan kérdezted, vagy dicsekedni jöttél?
2018. okt. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Jaj, ne haragudjatok, esküszöm nem dicsekedni akartam, csak sok rosszat olvastam a medi lab tesztekről, hogy sokaknak fals pozitívat mutatott és mégsem voltak terhesek. Annyira örülünk a babának, nem szerettem volna emiatt pofára esni. Távol álljon tőlem, hogy dicsekedjek azok kárára akik még próbálkoznak, kívánom tiszta szívből minden babára vágyónak hogy mihamarabb sikerüljön!!!

Köszönöm a válaszokat, megnyugodtam!☺

2018. okt. 17. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!