Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés előtt mennyi, és...

Teherbeesés előtt mennyi, és milyen folsavat, vasat szedjek?

Figyelt kérdés
rajta vagyunk a tesó ügyön,szeretnék elkezdeni szedni folsavat és vasat,amúgyis a vérképemben alacsony lett.Melyiket ajánljátok,és melyikből mennyit?Illetve hol tudom beszerezni?
2018. okt. 18. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Legegyszerubb ha olyat választasz amiben mind a kettő van. Én a vény nelkuliekbol a dm-es das gesunde eisen tablettara esküszöm. A napi adagja bőven elég. Ha meg osszejott akkor elég növelni az adagon ha kell. Gyógyszertárban is lehet kapni kismillió fele készítményt. A lényeg, hogy egyél mellé c vitamint is, mert az segíti a felszívódását.
2018. okt. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!Akkor ebbe amit írtál,benne van a folsav és vas is?Mennyi időre elég,kb 1havi?C-vitamint azt szedem szeptembertől én is a 2gyerkőccel együtt.
2018. okt. 18. 10:05
 3/6 A kérdező kommentje:
a 8éves fiamnak kell vasat szednie naponta,maltofert.Az is jó lehet esetleg nekem?
2018. okt. 18. 10:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Amit írtam minden van benne és azt hiszem 60 db-os. A maltofer is tökéletes.
2018. okt. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szuper,köszönöm!Ma munka után meg is nézem.
2018. okt. 18. 10:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Maltofer vagy neo ferrofolgamma jó volt nálam vashiány kezelésére. Receptkötelesek.
2018. okt. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!