Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 sikertelen figyelős, és...

5 sikertelen figyelős, és összességében 8 hónap után van még remény?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van, aki több, mint egy évet vár, mégis kezdek kételkedni ebben az egész dologban. Már abban, hogy összejöhet még egyáltalán. Az első 3 hónapban valószínű nem is tudtunk együtt lenni peteérés környékén. A következő 5 ciklust már tudatosan figyeltük (első háromban nyák figyeléssel, a rákövetkező kettőben ovulációs teszttel is.) 31-32 éves korban ez még belefér? Már sajnos elkezdtem aggódni.
2018. okt. 18. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
15-20% esély van ciklusonként, ha jó az időzítés + egészséges mindkét fél.
2018. okt. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is olvastam már. De ez is olyan megfoghatatlan. 6 hónapon belül így is sikerülnie kellene ovulációs teszttel, vagy nem feltétlenül?
2018. okt. 18. 15:02
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Van, persze. Viszont, ha ennyire zavar a dolog, menjetek (ketten!) el orvoshoz. A nőgyógyászom azt mondta, hogy annyira fiataloknál (23-26 voltunk akkor) fél-háromnegyed év a türelmi idő, abban még időileg benne vagytok, korilag meg azért na, nyolc évvel fiatalabb voltam!
2018. okt. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Ah, nem nincs! Bocs, de korodhoz képest ez egészen hülye kérdés. 12 sikertelen hónap után kezdenek el egyáltalán vizsgálni, tehát nagyon sok párnak csak 1 év körül jön össze pedig egészségesek.
2018. okt. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
Nincs.
2018. okt. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

35 év alatt 1 év sikertelenség után ajánlott elkezdeni a kivizsgálást, hozzáteszem egyáltalán nem biztos ,hogy bármi baj van bármelyikőtökkel még így sem és bőven előfordulhat, hogy közben terhes leszel.

35 év felett fél év után ajánlott a kivizsgálás.

Szerintem próbálj megnyugodni,ne negatívan arra hogy jajj nekünk már össze sem jön.Mi 2 évig próbálkoztunk mire orvoshoz kerültünk és elkezdődött a kivizsgálás terhes lettem.A második babánk meg a 2 hónapban összejött.Kitartás és pozitív gondolkodás.Olyan nincs hogy nincs remény.:)

2018. okt. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor ezt úgy értelmezem, hogy az eddigi hónapok sikertelensége nem befolyásolja a következőét egyáltalán. Igyekszem pozitív lenni.
2018. okt. 19. 10:08
 8/11 anonim ***** válasza:

Egy a fontos nem szabad rágörcsölni.

Tudom könnyű mondani én is így gondolkodtam ahogyan te s kaptam a tanácsokat hogy ne görcsöljek rá. Nem hittem senkinek.

Majd két hetre elmentünk nyaralni nem görcsöltem rá s kereken 1 év után sikerült. :)

Ugyhogy nyugi jaa es sok szex :)

12+3 hkm

2018. okt. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

3 évet vártunk. Nem mentünk semmilyen dokihoz.

Persze nem lebeszélni akarlak róla.

Később volt peteeresem,mint gondoltam.32-33 napos ciklusnal a 22-23 napon. Ez az uh-n derült ki,amikor spontán terhes lettem.

2018. okt. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9es vagyok. 32 voltam akkor 😊
2018. okt. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!