Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit szóltok ehhez a görbéhez?...

Mit szóltok ehhez a görbéhez? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

[link]


Sziasztok! Kíváncsi vagyok mi a véleményetek a hőgörbémről. Valóban akkor lehetett ovu, ahogy mutatja?

Egyébként október 4-én (13.napon)doki 16,7 mm-es tüszőt, és 8 mm nyálkahártyát látott. Azt mondta 18.nap körül lesz ovu, végül is akkor jó helyen van a csík, ugye?

Tegnap már nem bírtam magammal, 9.dpon ellőttem egy ovu tesztet(ne kérdezzétek, hogy minek), ami pozitív lett, legalább is a 2.csík is elég erős.

Ami furcsa, hogy néha érzek szúrásokat közepén, mindkét petefeszkemben volt tompa fájdalom,egyébként a tüsző csak a jobb részén volt. Bal oldalt semmi.

Nagyon fáradékony vagyok,erős fehér krémes folyás. De más nem. Illetve tegnapelőtt reggel hánytam, de az biztosan mástól volt.


Tudom, várjam meg a késést, de olyan nehéz. Kíváncsi vagyok véleményekre, esetleg sorstársakra.

32 napos a ciklusom, 23-ra várom.


Nem szeretnék kapni agresszív hozzászólásokat! Régóta próbálkozunk, úgyhogy értsétek meg, hogy nagyon szeretném.


2018. okt. 18. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak 19-én volt ovud, azaz még csak a 8. dpo-n vagy, ebből még bármi lehet. Menzesz is, gyerek is. Ugyanis a menstruációig pont ugyanúgy néz ki egy terhesgörbe is, mint egy nem terhes, de normális görbe is.
2018. okt. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Az a 19.-e valójában 10.-e.

Köszönöm szépen a választ! :)

2018. okt. 18. 20:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, igen, arra gondoltam. Összekevertem a dátumsort a ciklusnapos sorral.
2018. okt. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak kesobb volt az ovu. A hod egyelore jo. Ebbol meg barmi lehet. Drukkolok. Miota probalkoztok?
2018. okt. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Mikor később?

Január óta.

2018. okt. 19. 05:45
 6/10 anonim ***** válasza:
10-én. Akkor ugrott meg a hőd és azóta fent is van.
2018. okt. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Aznap együtt voltunk, úgyhogy nagyon drukkoljatok!!:)
2018. okt. 19. 09:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező! Nem tudom nézed-e meg, baba lett vagy mensi?😊 hasonló gorbevel vagyok most én is 😄
2019. febr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szia! Nem lett baba, sőt azóta külön vagyunk a férjemmel.

Drukkolok neked!

2019. márc. 2. 08:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom 😕 köszönöm hogy válaszoltál 😊
2019. márc. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!