Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Endometriózis kezelése után...

Endometriózis kezelése után (GNRH inj. Kúra) mit kell tennem, h végre terhes legyek? Mi a további lépés? (Spontán? Stimuláció? )

Figyelt kérdés
A Closty-s gyógyszerkúra nem érdekel,létezik más stimuláció is? És egyáltalán szükséges? Nincs esély spontán a teherbeesésre? Mennyi lehet az esélyem 35évesen?? Minden tapasztalat érdekel!
2010. jún. 24. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Fern Reiss:Egészséges táplálkozással a gyermekáldásért..olyan sokszor leírtam már de neked is leírom szívesen..hasznos könyv, nekünk a lombik se sikerült..mindenféle problémára, szervi , hormonok ír okosságokat..pl ..ne egyél zöldborsót mert természetes fogamzásgátló van benne, ne egyél c-vitamint mert szárítja a méhnyálkahártyát..egyél búzacsírát joghurtba ha hormongondok vannak..nekem csodásan beállította a hormonokat...a férfinak viszont nyomni kell a c-vitamint mert egészséges kiskatonái lesznek tőle és a számuk is növekszik..ezenkívül rengeteg hasznos tanácsot ad..vedd meg ha tudod...megéri..én pár dolgot betartottam belőle..a kaja részét nem igazán..csak pár dolgot és nagyon hamar babás lettem..természetes úton..holott a doki azt mondta egyikünknek sem lehet..egy próbát megér.
2010. jún. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ez érdekes megoldás! De még tényleg nem hallottam róla. Ártani nem árt, az biztos.
2010. jún. 24. 16:20
 3/8 anonim válasza:
Nekem a dokim kizárólag a lombikot mondta, minél hamarabb a műtét és a kezelés után, nehogy visszajöjjenek a ciszták. Mert az sajna gyorsan megy!
2010. jún. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is van ez az endometriózis, multhéten csinálták az átjárhatóságit, akkor derült ki. Holnap megyünk a kaáliba. Én is kapok először ilyen inyekciós kezelést? Ezt nem kell müteni? Én 32 vagyok. Ti mióta próbálkoztok?
2010. jún. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem nyolc éve van endóm de csak tavaly kaptam rá 6 szurit mert babát akarunk.De a doki szerint spontán is összejöhet.Sajnos még semmi.Most dokicsere és az inszeminációval fogunk próbálkozni.
2010. jún. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Attól függ, h hol helyezkedik el. Nekem a műtét során vmennyit eltávolítottak, de mivel a méhfalra volt rátapadva, többet nem tudtak leszedni, ezért kellett még a kúra. Holnap megyek én is meddőségi tanácsadásra, akkor derül ki, h mennyire tünt el, és megtudom mi a helyzet babaügyben.
2010. jún. 28. 08:07
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, ezek a lehetőségek: lombik, inszemináció, peteérésserkentő módszerek... Kíváncsi vagyok mit mond holnap a "szaki". 2éve próbálkozunk, 1év küzdelem után volt a laporoszkópia, ahol kiderült h mi a baj. Ez a kúra most 1évembe került, mert 3hónapos Danoval gyógyszerezés után már stimuláltunk, majd kiderült, h mégis kell a 3hónap inj kúra is, mivel amúgy is fél évesek általában ezek a kezelések. Mi megpróbáltuk, hátha spórolunk 1kis időt.
2010. jún. 28. 08:13
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia Első! Megvettem a könyvet, jó, de a neten azt olvastam a jamgyökérről, h fogamzásgátló hatása van, pedig a könyv pont az ellenkezőjét állítja!!! Most merjem enni? Kinek lehet hinni? Írj légyszi véleményt privát! Köszönöm szépen!
2010. júl. 6. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!