Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Vagy tuti nem?

Lehetek terhes? Vagy tuti nem?

Figyelt kérdés
Sziasztok... 7 hete múlt el az utolsó menszeszem. 1 hete csináltam tesztet, ami negatív lett. 3 éve már egyszer elvetéltem. Utoljára amikor együtt voltunk párommal, akkor nem fejeztük be teljesen az akciót, mert amúgy sietnünk kellett valahova... :-D Sőt a menszeszem utáni nap voltunk utoljára együtt. Félek, hogy nem baba... mert az olvasások alapján nagyon kicsi így az esélye. De nagyok a hangulatváltozásaim, a mellem feszül, sőt 2 nagyon erős szőrszál is nőtt a mellemnél. Félek csinálni új tesztet, nehogy megint csalódjak. Tavaly volt több apróbb cisztám a petefészkemben, amire kaptam olyan gyógyszert ami elmulasztja, mert a doki mondta addig nem lehet baba, és segít a gyógyszer a baba létrejöttében is. Páromat nem akarom addig hitegetni amíg nem tuti, nehogy megint csalódjon. A vetélés óta nagyon nehezen tudunk bizakodni. Nekem is rossz elmenni dokihoz. A tesztet is félek megvenni, nehogy megint negatív legyen, de valahogy rászánom magam. Ha jövőhéten sem történik változás, akkor elmegyek dokihoz...

2018. okt. 24. 15:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy amióta végigszedtem a gyógyszert tavaly óta, mindig rendesen megjött, bár nem 28 naponta hanem 31. Most 50 napja múlt el az utolsó...
2018. okt. 24. 15:49
 2/4 anonim ***** válasza:
Csinálj holnap is egy tesztet.
2018. okt. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
akkor több, mint 40 napja voltatok együtt? Így nem lesz baba, ha akarjátok sem. Vérzés nélkül is lehet peteérésed, uncsitesónak 4 havonta talán ha megjött tini kora óta és van 3 gyereke, és sosem tudta hogy terhes, mert nehezen lettek a babák és sok időre, tehát 6 év van a gyerekek között 2,8,14 évesek. A szexmentesség is okozhat vérzés zavart, sőt a párkapcsolatod is megromlik tőle. Bocsánat, ha bántó voltam, vagy félreértettem valamit. Nekem is volt 12-14. hét között vetélésem, már láttam ahogy mozog az uh-n. Ne félj, minden rendbe jön, csak hinni kell benne, mi is próbálkozunk már újra. Vegyél egy tesztet, de legfőképpen szexeljetek !!!!! Minden jót! Puszi!
2018. okt. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tehát,7 hete voltatok utoljára együtt,ráadásul ha jól értem,akkor nem is élvezett beléd a párod és még a teszt is negatív több hét késés után..

Kizártnak tartom a terhességet.

2018. okt. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!