Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3napja késik, de csináltam...

3napja késik, de csináltam egy tesztet, negatív teszteljek újból?

Figyelt kérdés
3napja késik,de tegnap teszteltem este hét körűl,clearblue tesztel ami már öt nappal a menstruáció előtt kimutatja ha az vagy :) negatív lett,teszteljek újból?
2018. okt. 25. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ. Ha viszonylag rendszeres a ciklusod, akkor pár nap múlva tesztelhetsz még egyet. Ha már tényleg késik, akkor ilyenkor már ki szokta mutatni a teszt is.

Aztán lehet, hogy csak simán késik vagy később fogant és emiatt nem mutatja még ki.

2018. okt. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
22én szokott meg jönni az abortuszom után ami idén július a történt :)
2018. okt. 25. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindig 22-én szokott megjönni? Ne haragudj, hány éves vagy, 12? És szerinted tudja a menstruációs, hogy július óta szeptember volt az első 30 napos hónap? Ha eddig 31 napra jött meg (július óta), akkor októberben 23-án lett volna a napja. Az meg, hogy 2 napot késik, a világon semmit nem jelent, bármikor belefér.
2018. okt. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

És az az érdekes hogy 22én voltam együtt a barátommal és aznap meg is jött viszont sajnos az óvszer az bennem maradt

De észre vettük és ki tudtam venni

Viszont már a tesztet is elvégeztem ami elméletileg nagyon jó teszt és negatív

De nem a reggeli vizelettel

2018. okt. 25. 17:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt utáni 5. napon lett pozi. Aktus után két héttel érdemes először tesztelni. (Mármint a feltehetően "sikeres" aktus után.)
2018. okt. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!