Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Canesten hüvelytabletta...

A Canesten hüvelytabletta használata esetén normális a viszketés? Mellékhatás vagy a "gyógyulás" jele? 14 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2008. aug. 23. 06:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem a gombától viszketett, ezért kellett használnom a krémet is. Az segített elmúlasztani. Minden jót! 26 hetes kismama.
2008. aug. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nekem előtte nem viszketett, nem volt semmi jele a gombának, csak az orvosom mondta. MIkor elkezdtem használni, akkor kezdett viszketni.
2008. aug. 23. 07:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nekem antibiotikumot kellett szednem, mert összeszedtem valami gombás ferőzést. Nekem sem viszketett, amíg el nem kezdtem szedni a gyógyszert. Nem akarok hülyeséget mondani, se én is arra tippeltem, hogy gyógyulás miatt, és akkor kellett a krémet használnom, és az segített. Te kúpot használsz, lehet, hogy kellene a krémet is. A kúp megszünteti az okot, a krém enyhíti a tüneteket.
2008. aug. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

rendben használom a krémet, csak úgy érzem hogy inkább belül viszket (bocsi), és oda meg elvileg nem lehet a krémet kenni.

De terhesen is lehet a krémet ugye? Mert a doki csak a kúpot mondta.

2008. aug. 23. 07:40
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy másik vélaszoló vagyok, nyugodtan használhatos a krémet, sőt nekem a doki azt is mondta, hogy kenjek fel belőle!

2008. aug. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem normális egy hüvelytabletta használatánál, hogy viszketsz, ez allergiás reakcióra utal. A Canestent sokan dicsérik, de mivel mindannyiunk PH értéke egészen más, előfordul, hogy van akinél allergiás reakciót vált ki. Hívd fel a dokidat és kérdezd meg, hogy használd-e tovább ennek ellenére vagy ajánl-e másikat.
2008. aug. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt candidám, a doki azt mondta, hogy a 13 hét után lehet csak használni rá vmit, mert árthat a babának. Én is krémet használtam, segített hamar. Picit a nyílásba kenheted, de ne túl mélyen. Együtt jobban segít. Nekem előtte is égett, viszketett. Ilyenkor felejtsétek el az együttlétet, míg nem jösz rendbe, mert ping pong visszafertőzitek egymást és kezdheted előlről!! Jó ha a párod is kezeli magát, Ők tünetmentesek, de hordozók!! Kenje be ő is.
2008. aug. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!