Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kedves Sorstársaim! Pár napja...

Stneva kérdése:

Kedves Sorstársaim! Pár napja kezdtem el szedni a Huma pronol béta blokkolót, mert nagyon magas volt a pulzusom. Normális a gyengeség érzése? Idővel vissza fog térni az erőm? Mit tehetek, hogy megerősödjek?

Figyelt kérdés
3* felet kell bevenni belőle.Nagyon fáradtnak érzem magam és inkább fekszek, mert ha egy keveset is állok, akkor olyan érzésem van mintha elájulnék.Még csak harmadik napja szedem.

2018. júl. 18. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem az volt a tapasztalatom, hogy ez elején nagyon legyengített, és néhány hét múlva jobb lett, de azért a korábbi energia mondjuk úgy, hogy olyan 70-80%-ban tért csak vissza. Viszont nekem csak 1* felet kell szednem, a 3* fél az nagyon durván hangzik.
2018. júl. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!