Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A dokim Utrogestant írt fel,...

A dokim Utrogestant írt fel, a gyógyszer erős szédülést okoz. Normális az ilyesféle mellékhatás?

Figyelt kérdés

7 hetes vagyok, de nekem muszáj lenne dolgoznom.

MagneB6-ot meddig szedtetek és hányszor egy nap? Ha már nem émelygek akkor is szedjem?


2008. júl. 2. 08:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is felirta mert barnaztam...d enekem semmien mellekhatasa nem volt.De hat ,nem vagyunk egyformak en peldaul az Elevittol voltam rosszul.Mindenkepp keresd meg a dokidat es mond el neki biztos kiir valami mast.

Gratulalok a babahoz!

16 hetes pocakos!

2008. júl. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én 6 hetes voltam, amikor felírták, mert barnáztam. 2x1 volt az adag és bizony én is szédültem töle. Inkább átaludtam a délelőttöt. Amikor elmúlt a barnázás, lecsökkent1x1-re. Azóta minden OK!

Most 11 hetes vagyok.

Ha muszály dolgoznod, akkor szerintem is beszélj a dokiddal! Van másfajta gyógyszer is ami segíthet!

Vigyázz magadra, gratulálok!

2008. júl. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is sok a 3x1, mivel már másfél hete nem barnázok... Magnéziumot nem szedtetek?
2008. júl. 2. 09:05
 4/7 anonim ***** válasza:

A második válaszoló vagyok:

Nem csoda, hogy szédelegsz a 3x1-től!!!

A lényeg, hogy elmúlt a barnázásod Neked is!

Azért mondtam, hogy mindenképp keresd fel a Dokidat, mert ne azután szedj bármi bogyót is, mert itt mi azt tanácsoljuk! Sokmindenre jó ez az oldal, de speciál erre nem!

És szerintem Te is nyugodtabban szedsz be bármit is ha az orvosod mondja meg a dózist! Legalábbis Én így vagyok vele!

2008. júl. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 4X2 szedtem szédültem is meg hányingerem is volt, de ez lehetett a koraterhesség tünete is( én amúgy lombikos vagyok). A magnéziumot meg még most is szedem, igaz azt már haskeményedés ellen
2008. júl. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is nagyon szédültem, de pár nap alatt elmúlik, ahogy hozzászokik a szervezet. Nekem szólt előre a doki, hogy ne nagyon vezessek, és ha lehet pihenjek, mert olyan érzés lesz eleinte, minta részeg lennék :-)
2008. júl. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én már 19-e óta szedem, úgyhogy nem múlott el pár nap alatt, de tegnap beszéltem a dokival, és 2x1-et javasolt, pedig én 1x1-et mondtam. De hát ő tudja. Azért is hívtam fel. Így marad reggel 1 óra szédelgés, este meg úgyis alszom utána :)

És MagneB6-ból napi 2-t szedtek? Én annyit, de csak az utasítása szerint, mert a doki ezt nem mondta meg.

2008. júl. 3. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!