Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hosszú ideig tartó nyugtató...

A hosszú ideig tartó nyugtató szedése hatással lehet a teherbeesésre?

Figyelt kérdés

Több, mint 10 évig szedtem frontint. Az utolsó 5-6 évben napi 2-3 mg-ot.

Másfél évig tartott teljesen megszabadulni ettől a szörnyűségtől, fél éve 0 mg és ez így is marad örökre.

1 éve próbálkozunk babával, de nem sikerül.

Van valakinek tapasztalata ezügyben, hogy hatással lehet e rá?

Ítéleteket nem szeretnék hallani, mert nem volt könnyű az út és mindent orvosi ellenőrzés mellett csináltam.

Csak olyanok írjanak, akik érintettek.



2018. okt. 29. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy hatással lenne a teherbeesésre, én rivotrilt szedtem pár évig, fél év után estem teherbe, az első trimeszterben is szedtem egy minimális adagot, mivel azonnal nem lehet lerakni ezeket a gyógyszereket, sokat olvastam erről, sehol nem írták, hogy befolyásolná a teherbeesést.
2018. okt. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nővérem hármat szült!! Terhesség elött is nyomta ezeket! Könnyen teherbe esett és hála a babáknak sem volt baj!! Ezeket a szemét gyógyszereket nem szabad szedni nővéren 20 éve ennek a betege csak terhesség alatt hagyta abba
2018. okt. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Csak annyira nem akar összejönni és átgondoltam az életemet és ez az egy kirívó dolog van.

Viszont ezek a példák.. akkor nem emiatt.

2018. okt. 29. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!