Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A következő mennyiségű Rivotri...

A következő mennyiségű Rivotril gyógyszer nem sok e, vagy nem jelent veszélyt hosszú távon?

Figyelt kérdés

Középkorú férfi vagyok,szociális fóbiám van,hála istennek nem olyan túlságosan erős,és csak bizonyos helyzetekben jönnek rám a tünetek,de sajnos ez általában kiszámíthatatlan,és borzalmasan rossz,aki ilyenben él,tudja.Jártam már pszichológushoz folyamatosan több alkalommal,de nemigen segített,illetve pszichiáternél is,aki Frontin 0.25-öst és Rexetint írt fel.Ez másfél éve volt,szedtem egy ideig ezeket,de nem használt szinte semmit,még a mai napon is van a második felírt adagból feleslegesen.

Jelenleg Rivotrilt szedek kb fél éve,minden reggel egy 0.5 mg-osnak a felét,tehát 0.25 mg-ot,egy másik pszichiáter írta fel,ez használ valamennyit éppen hogy,de még így is eléggé "rezeg a léc" bizonyos szociális helyzetekben.

Azoktól kérdezném,akik szednek ilyet,és van tapasztalatuk,hogy ha napi 0.5-re emelném,az sok lenne e a Rivotrilból?

Nem szeretnék sok ilyen szert szedni,félek a függőségtől,viszont a fóbiámat jobban szeretném enyhíteni.

Azt még leírnám,hogy több orvossal is beszéltem,és ahány,annyiféle oldalról közelítik meg ezt a szoc.fóbiát.

Az a helyzet,hogy nagyon szeretem a munkámat,meg a munkahelyemet,és nem szeretném elveszíteni e miatt,mert voltam már így az életemben e miatt...

Köszönöm



2017. júl. 22. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Legjobban az tudná megmondani, aki felírta.

A szoc. fóbiával jó ha jársz pszichoterápiára is, illetve ha már jársz, akkor gyakorolj eleget, hiszen ott mindig adnak feladatot.

2017. júl. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha egy természetes megoldást választanál inkább a gyógyszerek helyett??
2017. júl. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a Rivoltril vált be, és szintén 0,5 ös fele. Én nem aggódok rajta, úgy vagyok vele, mintha folyton sótlan lenne egy kicsit a levesem. Pótolom.
2017. júl. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0.25 mg-ot nem mondanám soknak,sőt még a 0.5 sem. Viszont itt,és most kell megállnod,mert későbbiekben igen nagy mennyiségre felszaladhat. Ezek a szerek sajnos így működnek. Kicsivel kezded,azután a szervezeted egyre többet,és többet követel. Ameddig csak bírod,maradj a 0.25-nél. Sajnos tapasztalatból írom,(és tudom).
2017. júl. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sárga :-) Rögtön kettőt ! Van fehér is az kitesz 4 sárgát. Én fehérből eszek kettőt ha valami felhúz :-) ! 30F
2017. júl. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szenes43 ***** válasza:
#4-es. Nem szalad sehová a 0,5 ös napi 1 tabletta.Elég régóta szedem és voltam lent és voltam fent de mindig csak a reggeli 1 db. 0,5 öst vettem be. Nem igényli a többet a szervezet esetleg neked az agyadban fordul meg hogy többet is bevehetnél.
2017. júl. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!