Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elhihetem, hogy pozitiv?

Elhihetem, hogy pozitiv?

Figyelt kérdés
Delutani vizeletbol csinaltam. Eloszor nagyon orultem aztan most picit aggodom. Nem tudom mikortol kesik mert ossze vissza jon meg. Holnap reggel termeszetesen csinalok ujat. Nektek pozitivnak szamitott az ilyen halvany csik? Tudom, hogy a halvany pozitiv is pozitiv viszont mi mar regota probalkozunk es rengeteg halvany tesztem volt baba pedig nem volt. Ezert van bennem ez a kis felelem. De talan ilyen eros egyik sem volt. Es ezen azonnal lattam, hogy valami mintha ott lenne. Egy perc mulva pedig egyertelmuen latszott.
2018. okt. 29. 16:38
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
2018. okt. 29. 16:40
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Ha időn belül jött ki akkor nekem pozitívnak tűnik! Reggeli elsőből csinálj egy újat és akkor biztosra veheted.
2018. okt. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
Ez elég egyértelmű :) Gratulálok!
2018. okt. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Annyira boldog lennek. Holnap mindenkeppen csinalok. Direkt kettot vettem. Ma egyebkent azert lottem el, mert el kellett volna mennem a fogorvoshoz, de igy nem mentem :)
2018. okt. 29. 16:51
 5/20 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! ☺️
2018. okt. 29. 16:51
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Pozitìv, gratulàlok :)
2018. okt. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 😍
2018. okt. 29. 17:05
 8/20 anonim ***** válasza:
79%
Pozitív, gratulálok!🙂 viszont nem tudom a fogorvoshoz emiatt miért nem mentél?Terhesség alatt is ugyanúgy csinálják a fogat,érzéstelenítő nincs hatással rá.En anno a terhesség alatt többször jártam sajnos fogorvoshoz,mint egesz eletembe..😏 Semmi baja nem lett a fiamnak.
2018. okt. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Azert mert a dokim csak akkor csinal kismamanak fogat ha betoltotte a 3 honapot. Az elott csak akkor ha olyan problema van a foggal ami veszelyes a terhessegre.

Neked is koszonom szepen :)

2018. okt. 29. 17:13
 10/20 anonim ***** válasza:
80%

Gratulálok!

Ne aggódj, csak a sok várakozás miatt nem akarod elhinni, amúgy nem halvány ez, hanem pont jó. :)

2018. okt. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!