Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elhihetem, hogy pozitiv?

Elhihetem, hogy pozitiv?

Figyelt kérdés
Delutani vizeletbol csinaltam. Eloszor nagyon orultem aztan most picit aggodom. Nem tudom mikortol kesik mert ossze vissza jon meg. Holnap reggel termeszetesen csinalok ujat. Nektek pozitivnak szamitott az ilyen halvany csik? Tudom, hogy a halvany pozitiv is pozitiv viszont mi mar regota probalkozunk es rengeteg halvany tesztem volt baba pedig nem volt. Ezert van bennem ez a kis felelem. De talan ilyen eros egyik sem volt. Es ezen azonnal lattam, hogy valami mintha ott lenne. Egy perc mulva pedig egyertelmuen latszott.
2018. okt. 29. 16:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%
Ez bizony egyértelmü pozitiv Gratulálok😁😁Mióta probálkoztatok?
2018. okt. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Igazad lehet valoszinu, hogy ezert nem merem elhinni. Nagyon boldog vagyok. Koszonom nektek!

10 honapja probalkozunk. Viszont en 6 eve vagyakozom. :)

A 10 honap onmagaban tudom nem sok, de tavaly november elejen elveszitettem az elso kisbabamat orvosi hibak sorozata miatt. Igy ez a kis ido nekem nagyon nagyon hosszunak tunt. A ciklusom is problemas lett. 32 naprol indultam azt hiszem majd lett 46,48,56 es legutobb 58. Szeptember 27-en jott meg utoljara. Ha az eddigiek szerint szamolom akkor nov 7en vagy akorul lett volna peteeresem. De ez a ciklus ugy nez ki olyan volt mint ahogy a nagy konyvben meg van irva :)

2018. okt. 29. 18:57
 13/20 A kérdező kommentje:
Az elso kisbaba egyebkent rogton sikerult. Nem is probalkoztunk csak egy szerelmeskedes eppen jol vegzodott :)
2018. okt. 29. 19:00
 14/20 anonim ***** válasza:
Pozitív. Gratulálok. Sok boldogságot 😊
2018. okt. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Elhiheted, hogy pozitiv!:)
2018. okt. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Koszonjuk szepen! Itt ulok epp az orvosnal. Nem tudom miert rendelt ide ilyen hamar. Vagy az elozmenyek miatt vagy a hosszu hetvege miatt. Megirom mi volt ha lat egyaltalan valamit ilyen korai szakaszban.
2018. okt. 30. 14:14
 17/20 anonim ***** válasza:
Ez hatarozott csikocska 😀 Gratulalok!
2018. okt. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
mi volt a dokinál? 😍 ☺️☺️
2018. okt. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Na?
2018. okt. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Meg nem latott semmit, de nem vagyok elkeseredve nem is szamitottam arra, hogy ilyen hamar latnank. Viszon a mehem nagy (egyebkent nekem a normalisnal kisebb) a petefeszkemen latszik, hogy megtortent mar a peteeres. Tehat a jeleket mar lehetett latni. Penteken megyek vissza azt mondta akkor mar biztosan latnunk kell. Ha megsem akkor vesznek tolem vert es megnezik az erteket. Mehen kivuli terhessegre nincs jel! Nagyon boldog vagyok. Koszonom nektek!! :)
2018. okt. 31. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!