Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Anyukam terhes, mi lesz most? 16F

Anyukam terhes, mi lesz most? 16F

Figyelt kérdés
Bocsi a helyesirasert. Anya 42 eves, es mar szerintem elegge idos a szuuléshez. Hiaba mondtam neki hogy mar tul oreg ehez de azt mondta hogy nincs szive elvetettni. En vagyok egyedul gyerek, nincs tesom, es felek hogy anyanak valami baja lesz, vagy a babanak. Szerintetek hagyjam ot es varjuk a kistesot? Apa nem nagyon orult neki mert mar 50 eves, es tul öregnek erzi magat hogy megint apa legyen de most mar o is belenyugodott. A rokonink is meglepodtek, foleg a nagyi. Anya most a 9.hetben van, jovo heten megy dokihoz. Szerintetek nem erdemes beleszolnom és várjuk a kistesot? Persze orulok, de picit szégyellem magam hogy ilyen sok korkulonbseg lesz koztunk.

2018. okt. 30. 11:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
22%

Nagy korkülönbség van köztem és a tesóm között.

Szülők idősek.

És a gyerek rám van sozva.


Bizonoysodj meg róla, hogy nem neked kell nevelnek a gyereket. Hogy a szülők meg tudják oldani nélküled is.

2018. okt. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
75%
Nem lesz semmi baj, vigyáznak anyudra.(van ilyen sok, Arany János édesanyja 45 éves volt, mikor született, apja 55) Ne szégyelld, azt kellene szégyelleni mindenkinek, ha bele akarnánk szólni felnőtt emberek döntésébe. Te is pár év múlva önállóan, felelősségteljesen döntesz majd a dolgaidról. És még ez egy kis segítség is lesz: anyudék el lesznek foglalva a kicsivel, és nem rád akaszkodva akarnak majd beleszólni felnőtt gyerekük életébe:D
2018. okt. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
83%

én nem vagyok annak a híve hogy a nők 40 év felett szüljenek, de ilyen esetben én is megtartanám...nyilván nem tervezte, mégis tiszteletre méltó, hogy nem veteti el....az örökbeadást se látnám indokoltnak, ha az egyéb feltételek adottak hozzá...ha beteg a baba az úgyis kiderül valószínű, mert már vannak erre vizsgálatok, amik kiszűrik. és nagyon ritka manapság hogy nők belehaljanak a szülésbe, rengetegen szülnek 40 felett.

És örülj hogy nem lesz kicsi a korkülönbség. Nekem 2 év van köztünk, ami tök jó mert jól eljátszanak és mindent megtárgyalnak, de bizonyára megkapom majd tiniként tőlük hogy minek szültem kettőt ha nem tudok rájuk 100%ban figyelni és költeni :) neked legalább nem lesz ilyen gondod, 16 évig egyedüli gyerekként biztosan bőven kaptál figyelmet. Most hagyd hogy ezt a szüleid döntsék el, és támogasd ebben őket ahogy csak tudod.

2018. okt. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
54%
Hát már eddig is beleszóltál és elég gorombán. Most már végképp ideje abbahagynod.
2018. okt. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg nem optimális, de azért nem is szégyelnivaló. Szerintem próbáld meg szeretettel várni, ez a legjobb, amit tehetsz.
2018. okt. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
53%

Hát pedig neked itt nem osztottak lapot.


Még is mit akarsz, elküldeni anyádat abortuszra? Saját kistestvéredet megölni?


Ezért kellene szégyellned magad, és nem azért, mert lesz egy 16-17 évvel fiatalabb testvéred.

2018. okt. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
53%

Anyád helyében kikérném magamnak, ahogy beszélsz! "Hagyjam őt...?" Milyen alapon szólnál bele egyáltalán?

42 éves felnőtt nő és nem aggastyán, aki a te engedélyedre szorul, ha szülni akar egy gyereket! Te meg egy elkényeztetett 17 éves egyke vagy, akinek rezeg a léc a kastélyában és aggódsz, hogy elfoglalt lesz a személyzet ahhoz, hogy tovább kényeztessenek. Én ezt látom. Apádról meg annyit, hogy 50 évesen tudja, hogyan kell védekezni. Ha valaki nem akar gyereket, akkor tesz ellene. A felelősséget vállalni alapvető dolog ilyen helyzetben.


Szégyellheted is magad, de nem anyukád miatt, hanem a viselkedésed miatt! Majdnem felnőtt vagy, ideje lenne ezt felismerned és támogatnod, ha szereted. Gyermeke lesz, neked pedig testvéred és ez hatalmas dolog!

2018. okt. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
38%

Hát büszke én sem lennék a helyedben, de tulajdonképpen mi a kérdés? Nagy beleszólásod nincs, sőt szinte semmi.


Off. De Arany Jánosos példa egy röhej :D

2018. okt. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem te jobban félted a saját egyedüliségedet, mint az édesanyád egészségét. Jobban félted, hogy ezek után nem te leszel a központban, hogy háttérbe kerülsz, hogy neked havonta kevesebb fog jutni, mert a picire is költeni kell... ezektől félsz, és nem attól, hogy az édesanyád + az édesapád kora miatt majd mi lesz ővelük.

Nézz a lelkedbe, és légy tisztességes a leendő tesóddal szemben! :))

2018. okt. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
50%

Miért, mire gondoltál, anyádat abortuszra küldeni ő meg majd szépen szót fogad a kamasz gyerekének?!

Manapság elég sokan szülnek 40 körül, egyre inkább kitolódik. Semmi bajuk nem lesz. Neked lesz egy kistesód, amit nagyra fogsz értékelni x év múlva, hogy van rokonod, egy testvéred. Ez nagyon nagyon jó dolog!

2018. okt. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!