Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Anyukam terhes, mi lesz most? 16F

Anyukam terhes, mi lesz most? 16F

Figyelt kérdés
Bocsi a helyesirasert. Anya 42 eves, es mar szerintem elegge idos a szuuléshez. Hiaba mondtam neki hogy mar tul oreg ehez de azt mondta hogy nincs szive elvetettni. En vagyok egyedul gyerek, nincs tesom, es felek hogy anyanak valami baja lesz, vagy a babanak. Szerintetek hagyjam ot es varjuk a kistesot? Apa nem nagyon orult neki mert mar 50 eves, es tul öregnek erzi magat hogy megint apa legyen de most mar o is belenyugodott. A rokonink is meglepodtek, foleg a nagyi. Anya most a 9.hetben van, jovo heten megy dokihoz. Szerintetek nem erdemes beleszolnom és várjuk a kistesot? Persze orulok, de picit szégyellem magam hogy ilyen sok korkulonbseg lesz koztunk.

2018. okt. 30. 11:17
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
50%
Anyukád sokszor lehet még terhes.sajnálom kérdező részvétem
2021. aug. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!