Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulávió után, vélt beágyazódá...

Ovulávió után, vélt beágyazódás környékén szoktatok szeretkezni? Lehet bármi befolyása, akár pozitív, akár negatív irányba?

Figyelt kérdés
Mielőtt még bárki a fejemet szegi, hogy milyen hülyeséget kérdezek: a neten keresgettem erről dolgokat, és elég egymásnak ellenentmodó dolgokat találtam: néhol azt, hogy a beágyazódás idején nem annyira ajánloatt, máshol azt, hogy egyáltalán nincs rá hatással, megint máshol azt, hogy az orgazmus akár jó hatással is lehet... Vélemények ?
2018. nov. 2. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
20%

Soha eszembe sem jutott ilyesmi.


Évek óta nem sikerül?

2018. nov. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Akkor szexelj ha jól esik.
2018. nov. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem évek óta, de kb. egy év. Egy idő után az ember próbál minden apró részletre odafigyelni.
2018. nov. 2. 09:46
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
... És annál rosszabb!
2018. nov. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Persze, minden bizonnyal igazad van, de nem tudsz mit tenni ellene, elkezdesz mindenre figyelni...
2018. nov. 2. 09:57
 6/7 anonim ***** válasza:
23%
Nem, nem kezdek el mindenre figyelni. Arra meg főleg nem, hogy a vélt ovu után ne legyen szex. Mi több, bármikor lehet egy kósza peteérés, akár egy jó ki együttlét is okozhatja. Olyanról olvastam, hogy ha van orgazmusa a nőnek miután beleélveztek, az jó lehet, mert a méh összehúzódásai előre lökhetik az ondót, de olyan amiről te írsz, még nem hallottam.
2018. nov. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A 6-os válaszoló hülyeséget ír, nem létezik spontán peteérés. Ajánlom a hormonmentes blogot,van róla cikk.
2018. nov. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!