Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 22-én volt peteérésem, és...

Ha 22-én volt peteérésem, és akkor is voltunk együtt, mikor mutatja ki a teszt leghamarabb ha sikerült volna a baba?

Figyelt kérdés
Tegnap a tisztaságin egy pici barnás folyás volt,ez mi lehetett?meg fog jönni,vagy valami más?Nem tudom mikor kellene pontosan megjönnie, nem olyan rendszeres, de kb 8-9-én.A melleim nagyon fájnak 1hete,aludni is alig tudok tőle,és falok állandóan,a hasam,petefészkeim szurkálnak,nagyjából ennyi tünetem van.Lehetseges hogy sikerült a baba,a minimális barnazas ellenére?Vettem ma egy predictor earlyt,ez mikor mutatná ki leghamarabb ha sikerült?
2018. nov. 2. 12:48
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.vasárnap reggel megcsinálom
2018. nov. 2. 17:53
 12/15 anonim ***** válasza:
Írj h mi volt!
2018. nov. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Rendben,írok majd!
2018. nov. 2. 18:38
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem is 22-én volt peteérésem, és 5-én kellene megjönnie. Drukkolok!
2018. nov. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Sajnos most reggelre megjött, iszonyatos görcsök meg derékfájás mellett..😔

Drukkolok mindenkinek aki még nem várja 🙂 A tesztet elteszem jovohonapra.

2018. nov. 4. 07:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!