Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a terhesség jele? 20/L

Lehet a terhesség jele? 20/L

Figyelt kérdés
Múlt hét csütörtökön sajnos védekezés nélkül szexeltem. Nem élvezett el a fiú, sem belém sem egyáltalán mert leálltunk. Azóta ugye eltelt kicsit több, mint egy hét. Néha hányingerem van reggelente és fáj az alhasam. Tizenkettedike környékére várom a menzeszem, előző hónapban 13-án jött meg. Eshettem teherbe? Mikor érdemes tesztet venni, hogy megbízható választ kapjak? 9-10.napon?

2018. nov. 4. 10:45
1 2
 1/16 anonim válasza:
52%
Lehet . Gratulálok.
2018. nov. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Akkor tesztelj, ha késik a menstruációd, szóval 12-e után.
2018. nov. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

Egy hét után nincs tünet.

De terhes lehetsz. Majd ha késik, akkor tesztelj. Előtte csak azon filóznál, hogy vajon elég idő eltelt, hogy kimutassa, vagy sem.

2018. nov. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%

Ilyenkor még nincs tünete a terhességnek.

Ha késik a menzeszed, csinálj tesztet. Aktus után két héttel mutatja ki egyébként. 9-10 nap még korai

2018. nov. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Miért ilyen buták a felnőttek? Se védekezni nem tudnak, se a biosz könyvet, testüket nem ismerik.
2018. nov. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%

Biztos nem terhességi tűnen, szerintem csak hogy idegeskedsz.


Igen elvileg lehetsz terhes, de közel nincs akkora esély mintha ovukor belédélvezne. (Akkor van 15-20%esély)


Menzesz elsőnapjan tesztelhetsz, és onnan 2naponta míg meg nem jön vagy nem lesz pozi, mert 2 naponta duplázódik a Hcg a szervezetedben. Igy naponta felesleges.


Ellenben ne izgulj, akkor később jön meg.

2018. nov. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
30%

Nagyon kicsi az esélye így, hogy nem élvezett el, majdnem 0.. Az előváladékban csak akkor lehet spermium, ha előtte is ejakulált a fiú, és utána pisilt, tehát maradt a húgycsőben ondó maradék. Hiszen az előváladékot a Cowper-mirigyek termelik, a sperma pedig az ondóhólyagból jön.

Szóval szerintem ne aggódj :) Hidd el, tesztelned sem kell majd, meg fog jönni.

2018. nov. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%

És utána NEM pisilt*

Ezt akartam írni, javítás.

2018. nov. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
35%
Lehetsz terhes, igen. Puszi.
2018. nov. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%
Mennyi rosszindulatú ember. Nyugodj meg. Ennyitol nem vagy terhes!
2018. nov. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!