Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki írta, hogy az ismerősén...

Valaki írta, hogy az ismerősének a gyerekei megvakultak 12-13 éves korukban, mert az anyjuk dohányzott terhesség alatt. Ilyen valóban van, hogy ennyire későn kijöjjön valami?

Figyelt kérdés
Előrebocsájtom, hogy nem cigizem és nem vagyok terhes. Csak eléggé meglepődtem, hogy ilyent is tud okozni. Kérek mindenkit, hogy hagyjuk az ítélkezést, csak a kérdésre válaszoljatok. Köszönöm

2018. nov. 4. 22:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
95%
Vajon mennyire kell ostobának és tájékozatlannak lenni ahhoz, hogy ezt valaki elhiggye?
2018. nov. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Én csak kérdeztem, azt nem írtam hogy el is hittem. Én is kétkedve olvastam...
2018. nov. 5. 07:28
 13/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem is rád gondoltam konkrétan kérdező, félre ne érts, hanem arra, hogy mennyi rengeteg ember van, aki gondolkodás, informálódás nélkül bármit elhisz, mikor itt a világháló, minden tudás karnyújtásnyira. Sokaknak a fókusz, meg a blikk magazin is hiteles forrás és sosem kérdőjeleznek meg józan ésszel semmit, mert hát a Gizi a boltban /játszótéren/akárhol azt mondta... Azért ez elég elkeserítő így a 21. században, nem?
2018. nov. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Így van. Én mindig megkérdőjelezem az olyan dolgokat amik ésszerűtlennek tűnnek, és utánnajárok a neten hogy vajon igaz lehet-e.
2018. nov. 5. 07:53
 15/16 anonim ***** válasza:
32%
Nem vagyok rá büszke de nem tudtam letenni a cigit terhesség alatt... Lecsökkentettem de lerakni nem tudtam... Egyik gyerekem sem lett beteg, sem koraszülött, mind a kettőt időben haza vihettem...
2018. nov. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltál. Én nagyra értékelem hogy ezt le merted írni. Szerintem az ítélkezés nem a mi dolgunk, mindenki saját magával számol el. Hány szálat szívtál egyébként? Ha gondolod megírhatod privátban.
2018. nov. 5. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!